• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-9091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خبر داد:

جذب سرمایه‌گذار، راهکاری ارزشمند برای حل مشکل بیکاری در خرم‌دره


مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: جذب سرمایه‌گذار، راهکاری ارزشمند برای حل مشکل بیکاری در خرم‌دره است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر خرم‌دره، اظهار کرد: توسعه فضاهای ورزشی برای استفاده کارگران در اولویت کاری اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان قرار دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه باید حمایت همه جانبه از جامعه کارگری صورت گیرد، تصریح کرد: باید با استفاده از ظریفت‌های قانونی برای مردم و جامعه کارگری تلاش کرد.

 

یوسفی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با کارگران، عنوان کرد: مقام معظم رهبری مهم‌ترین وظیفه کارگران را در تحقق اقتصاد مقاومتی، درست، باکیفیت و با استحکام انجام دادن کار عنوان کردند.

 

این مسئول با تاکید بر ضرورت جذب سرمایه‌گذاران در خرم‌دره برای کاستن از نرخ بیکاری این شهرستان، یادآور شد: برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، نیازمند حمایت جدی مسئولان شهرستانی، شهرداری و شورای شهر هستیم.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: ازسرمایه‌گذاران بومی برای توسعه و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تفریحی کارگران خرم‌دره استقبال خواهیم کرد.

 

در ادامه این جلسه نیز رئیس شورای شهر خرم‌دره تاکید کرد: برای حمایت از جامعه کارگری و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان، اعضای شورای شهر و شهرداری آماده هرگونه همکاری با اداره‌کل کار استان هستند.

 

علیرضا امینی به لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی و جذب حداکثری این تسهیلات در شهرستان و روان‌سازی آن تاکید کرد و افزود: کمک به اشتغال‌های خانگی در کاهش نرخ بیکاری شهرستان خرم‌دره بسیار موثر خواهد بود.

 

وی با تاکید بر اینکه بیشترین مشکل امروز جوانان، بیکاری است، تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذار و ایجاد اشتغال دغدغه شورای شهر و شهرداری است.

 

این مسئول به جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تاکید کرد و گفت: برخی کاغذبازی‌های اداری گاها سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهد که امیدواریم در عمل تک‌تک ما از سرمایه‌گذاران حمایت جدی داشته باشیم.

 

در ادامه این جلسه نیز سرپرست شهرداری خرم‌دره، عنوان کرد: برای اجرای طرح‌های نو در شهر حمایت جدی خواهد شد.

 

محمدرضا مقدم با اشاره به جمعیت بالای شهری خرم‌دره، یادآور شد: به تبع جمعیت بالای شهری نیازهای شهری نیز افزایش می‌یابد، لذا باید حمایت جدی از شهرداری صورت گیرد.

 

در ادامه این جلسه نیز معاون فرماندار خرم‌دره به ظرفیت‌های بخش خصوصی در ایجاد اشتغال اشاره کرد و افزود: با حمایت جدی ازسرمایه‌گذاران داخلی می‌توانیم آمار بیکاری را به حداقل برسانیم.

 

شاهپوررضا کاظمی با بیان اینکه تمام تلاش مسئولان خرم‌دره‌ای، پیگیری درخواست‌های مردم شهرستان است، خاطرنشان کرد: اعتبارات دولتی بسیار محدوداست، لذا باید بری ایجاد اشتغال، کارآفرینی مورد توجه جدی قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: