• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-4588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان خبر داد:

افزایش بیمه‌شدگان ورزشی استان در سال گذشته


رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان، از افزایش قابل توجه تعداد بیمه‌شدگان ورزشی استان در سال گذشته نسبت به سال ماقبل خبر داد.

 

صدیقه دهنایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با یادآوری اینکه در سال 96 تعداد بیمه‌شدگان ورزشی استان زنجان 48 هزار نفر بوده است، افزود: این در حالی است که با بررسی آمار بیمه‌شدگان ورزشی استان در سال 95، این تعداد آمار بیمه‌شدگان ورزشی در سال 96 حدود 4000 نفر افزایش یافته است.

 

وی با اشاره به اینکه از 48 هزار بیمه‌شده ورزشی در سال گذشته، 18 هزار و 224 نفر مربوط به بانوان و 29 هزار و 754 نفر نیز مربوط به آقایان بوده است، ادامه داد: رشد آمار بیمه‌شدگان ورزشی در استان زنجان حاکی از آن است که در برهه کنونی و رفته‌رفته اهمیت بیمه در عرصه ورزش برای جامعه هدف بیش از پیش عیان شده و ورزشکاران از این مهم استقبال می‌کنند.

 

این فعال ورزشی با بیان اینکه هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان در سال گذشته اقدام به پوشش رقابت‌های مختلف ورزشی کرد، افزود: در این راستا حدود 940 ساعت مسابقه ورزشی در بخش آقایاان توسط هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان تحت پوشش قرار گرفت که در این بین می‌توان به رقابت‌های ووشوی قهرمانی کشور، المپیاد ورزشی شمال‌غرب کشور و ... اشاره کرد.

 

رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان زنجان همچنین با اشاره به اینکه سال گذشته حدود 500 ساعت مسابقات ورزشی در بخش بانوان تحت پوشش این هیئت قرار گرفت، خاطرنشان کرد: با توجه به حرفه‌ای شدن ورزش در جوامع امروزی، مقوله بیمه ورزشی یکی از ضرورت‌ها به‌شمار رفته و فرهنگ حضور در میادین ورزشی با برخورداری از بیمه باید نهادینه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: