• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-9191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرم‌دره تاکید کرد:

نقش محوری بانوان در تحقق شعار سال


رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرم‌دره گفت: با توجه به نقش فرهنگ‌ساز مادر در خانواده بانوان نقش تاثیرگذاری در تحقق شعار سال دارند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام علی مقدمی ظهر امروز در دومین نشست جمعیت بانوان فرهیخته شهرستان خرم‌دره به نقش مهم بانوان در تحقق شعار سال اشاره کرد و افزود: جایگزینی کالای ایرانی در خانواده‌ها وظیفه جهادی زنان است، زیرا مادران از فرهنگ‌سازان اصلی خانواده در حوزه‌های مختلف هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه مردم، مسئولان و تولیدکنندگان باید برای حمایت از کالای ایرانی اتحاد داشته باشند و به صورت جهادی در این حوزه عمل کنند، تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی موجب رونق اقتصادی کشور و برطرف شدن مشکل بیکاری جوانان می‌شود.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه بانوان در اقتصاد خانواده نقش کلیدی و مؤثری دارند و الگوی مصرف خانواده را مدیریت می‌کنند، بیان کرد: اگر بانوان به سمت خرید کالای ایرانی بروند و کالای ایرانی را در صدر خرید لوازم خانه قرار دهند بدون شک بازار و کالای ایران پویایی خود را حفظ خواهد کرد..

 

مقدمی با اشاره به اینکه پویایی، سرزندگی، توفیق و بالندگی یا بی‌تحرکی و عقب ماندگی ،خفت و ذلت هر نسلی به چگونگی ایفای نقش آنها در تربیت فرزندان بستگی دارد، افزود: در واقع رفتارهای مثبت اقتصادی، چگونگی برنامه‌های اقتصادی و الگوهای مصرف فرزندان که بر اقتصاد کشور نیز تأثیرگذار است اساسا از رفتار مادران الگو پذیری می‌کند.

 

وی با اشاره به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان، تصریح‌ کرد: می‌توان از فرصت ماه مبارک رمضان و ظرفیت جلسات قرآنی و هیئات مذهبی بانوان جهت ترویج فرهنگ حمایت از کالای ایرانی با حضور اعضای جمعیت در جلسات استفاده کرد.

 

به گزارش ایسنا، در پایان جلسه انتخابات رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی برگزار شد و سهیلا کلانتری به‌عنوان رئیس جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگ دینی شهرستان خرم‌دره تعیین شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: