• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-9291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست شهرداری خرم‌دره خبر داد:

آماده‌باش نیروهای خدمات شهری خرم‌دره برای مقابله با آب‌گرفتگی معابر


سرپرست شهرداری خرم‌دره از آماده‌باش نیروهای خدمات شهری خرم‌دره برای مقابله با آب‌گرفتگی معابر خبر داد .


محمدرضا مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه باران موهبتی الهی است، که نزول آن سبب خیرات و برکات فراوانی است، تصریح کرد: باران که می‌بارد اگرچه هوای شهر لطیف می‌شود اما متاسفانه شاهد آب گرفتگی جوی‌ها و انهار شهر هستیم.


وی با بیان اینکه در پی بارش‌های اخیر نزولات آسمانی شاهد آب‌گرفتگی برخی از معابر در شهرستان بودیم، تصریح کرد: در راستای رفع آب‌گرفتگی معابر و جوی‌ها بلافاصله اکیپ‌های خدمات شهری شهرداری در محل حاضر شده و با کمک پاکبابان زحمت‌کش نسبت به مهار آب‌گرفتگی و روان‌سازی مسیر تردد وسایط نقلیه اقدامات لازم را به عمل آوردند .


این مسئول با تاکید بر اینکه خدمات‌‌رسانی مناسب‌ در شهر در گرو مشارکت شهروندان به وی‍ژه در زمان‌های حساس و بحرانی است، تصریح کرد: شهروندان بایستی با رعایت نکاتی از جمله نریختن زباله و نخاله در جداول در این راستا کمک‌های شایانی را به این شهرداری کنند، زیرا اغلب جوی‌ها پر از زباله در روزهای بارانی سر ریز شده و زمینه آب‌گرفتگی معابر را فراهم می‌کنند .


سرپرست شهرداری، خرم‌دره از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهرداری در روزهای بارانی خبر داد و تصریح کرد: باتوجه به اعلام هواشناسی مبنی بربارندگی باران درکشور و شهرستان خرم‌دره کلیه نیروهای خدمات شهری برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر و کانال‌هادر آماده باش کامل به سر می‌برند .


مقدم یادآور شد: نیروهای خدمات شهری درسطح شهر فعال هستند و در هر نقطه‌ای که مشکلی در زمینه آبگرفتگی به وجود آید در محل حاضر شده و مشکل را رفع می‌کنند .


سرپرست شهرداری خرم‌دره با تاکید بر اینکه مدیریت شهری با به کارگیری تمام توان وامکانات خود تلاش دارد در روزهای بارندگی از ورود هر گونه آبگرفتگی و اختلال در.رفت و آمدشهروندان پیشگیری کند، افزود: با توجه به امکان آب‌گرفتگی خانه‌ها نیز نیروهای آتش‌نشانی شهرداری آمادگی لازم برای ارائه خدمت درصورت نیاز به شهروندان باتوجه به بارش شدید باران در شهر خرم‌دره را دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: