• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-9391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم:

فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در اولویت هیئت امنای مساجد قرار گیرد


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم گفت: هیئت امنای مساجد مکلف‌اند فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را در اولویت کار خود قرار دهند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام حسن محمدی در دیدار با هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) شهر آب‌بر، عنوان کرد: افرادی از دل مساجد برخاسته‌اند که منشا تحول در کشور شده‌اند. مسجد همواره مرکز تجمع دل‌های پاک و مومنان و صالحان و نیک اندیشانی است که با حضور خویش به انجام پرستش خالصانه خداوند می‌پردازند و دل خود را از هرگونه وابستگی جز خدا رها می‌سازند .


این مسئول با اشاره به نقش تاثیرگذار مساجد در تاریخ کشورمان، تصریح کرد: مسجد به‌عنوان جایگاه ارتباط و انس با خداوند ارزشی والا یافته و در ابعاد مختلف زندگی امت اسلام نقش‌آفرین گشته است .


محمدی تصریح کرد: بدون شک نظافت و زیبا نگه داشتن مسجد نقش مؤثری در جذب افراد، به خصوص نوجوانان و جوانان خواهد داشت، بنابراین ضرورت دارد انسان‌های وارسته‌ای افتخار خادمی در مساجد را پذیرا شوند.


 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم خاطرنشان کرد: مسجد مهم‌ترین و اصیل‌ترین سازمانی است که در جامعه مسلمانان در صدر اسلام با اهداف و وظایف خاص شکل گرفته و در طول تاریخ همچنان ادامه یافته است .


وی با تاکید بر اینکه هیئت امنای مساجد با اجرای برنامه‌های متنوع نقش تاثیرگذاری در جذب جوانان و نوجوانان به این مکان الهی دارند، عنوان کرد: هیات امنای مساجد مکلف‌اند فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی را در اولویت کار خود قرار دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: