• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5188-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/رقابت‌های دوچرخه‌سواری لیگ برتر باشگاه‌های کشور/

مقام اول تایم‌تریل انفرادی به «بهنام آرین» رسید


با برگزاری روز دوم مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه‌سواری باشگاه‌های کشور در زنجان، عنوان نخست بخش تایم‌تریل انفرادی به بهنام آرین از تیم پیشگامان کویر یزد رسید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه‌سواری باشگاه‌های کشور که از 23 اردیبهشت‌ماه در زنجان آغاز شده بود، بعد از شناخت نفرات برتر در بخش استقامت جاده، دیروز با برگزاری بخش تایم‌تریل انفرادی به کار خود پایان داد.

 

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان زنجان با اشاره به اینکه طی دو روز برگزاری رقابت‌های لیگ برتر دوچرخه‌‌سواری باشگاه‌های کشور، شاهد رقابت تنگاتنگ رکابزنان مطرح کشور در این رویداد دو روزه در زنجان بودیم، افزود: در روز دوم این رقابت‌ها که در بخش تایم‌تریل انفرادی برگزار شد، بهنام آرین از تیم پیشگامان کویر یزد توانست گوی سبقت را از 27 دوچرخه‌سوار گرفته و عنوان نخست را در این بخش از آن خود کند.

 

فرهاد عصفوری با یادآوری اینکه رقابت‌های تایم‌تریل انفرادی لیگ برتر دوچرخه‌سواری باشگاه‌های کشور به مسافت 24 کیلومتر و با قضاوت 10 داور در جاده دندی برگزار شد، ادامه داد: در پایان این رقابت‌ها، سعید صفرزاده از باشگاه شهرداری تبریز جایگاه دومی را از آن خود کرد و مهدی سهرابی که قهرمان بخش استقامت جاده این رقابت‌ها در روز نخست شده بود، عنوان سومی را در این بخش به دست آورد.

 

به گزارش ایسنا، پیشگامان کویر یزد، شهرداری تبریز، سپاهان اصفهان، آینده‌سازان بروجرد، هیئت دوچرخه‌سواری زنجان، امیدنیا مشهد، شهرداری اراک، عقاب نیروی هوایی، صنعت کرمان، جوانان نهاوند، بالابان چهارمحال و بختیاری، گون‌آی تبریز، نوین صنعت و آسمان آبی، تیم‌های حاضر در این پیکارها بودند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: