• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-9991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

امام جمعه خرم‌دره تاکید کرد:

ادامه راه برجام با حفظ عزت ملی و اقتدار ایران اسلامی


امام جمعه خرمدره گفت: برای ادامه راه برجام با سه کشور اروپایی باید عزت ملی، منافع و اقتدار این کشور طبق فرموده مقام معظم رهبری حفظ شود .


حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در خصوص از برجام و گزافه‌گویی‌های آنها علیه ملت بزرگ ایران، تصریح کرد: مقام معظم رهبری از ابتدا سیاست‌مداران آمریکا را افرادی فریب‌کار و غیرقابل اعتماد عنوان کردند .


وی با اشاره به اینکه در سخنان رئیس‌جمهور آمریکا ده‌ها دروغ علیه ملت ایران وجود داشت، اظهار کرد: رئیس‌جمهور آمریکا در سخنان خود ملت ایران را تهدید کرد اما این تهدیدات کاملا بی‌اثر است، زیرا ملت ما امتحان خود را در هشت سال دفاع‌مقدس پس داده‌اند .


حسینی با اشاره به ظلم و جنایات فراوان آمریکا علیه مردم ایران در سالیان متمادی، تاکید کرد: تمام مردم ایران به یاد دارند که چگونه جوانان ما توسط ایادی استکبار و دست نشانده‌های آمریکا در جنگ‌های نیابتی، جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ایران، ترور مستقیم و با دستور آمریکا به خاک و خون کشیده شدند .


وی با تاکید بر اینکه کسانی که دم از حقوق بشر می‌زنند، خود هیچ بویی از آن نبرده‌اند، تصریح کرد: جنایات آمریکا علیه جوانان بی‌گناه ما هیچ وقت از ذهن این ملت پاک نخواهد شد و آمریکا باید تاوان جنایات خود را بدهد .


این مسئول با تاکید بر اینکه آمریکا در ۸ سال دفاع‌مقدس قدرت جمهوری اسلامی را شناخته است، گفت: دشمنان اسلام اگر به خیال خام خود بخواهند تهدیدی علیه این ملت وارد کنند، جوانان امروز این مرز و بوم آماده دفاع و جان‌فشانی جانانه در مقابل زیاده‌خواهی آنان هستند .


امام جمعه خرم‌دره با اشاره به آزمون بزرگ دولت در مقابل اقدام اخیر آمریکا، گفت: در مذاکرات اخیر باید عزت و منافع ملت ایران به معنای واقعی کلمه حفظ شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: