• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با رأی اکثریت اعضای مجمع؛

کلید اسکواش زنجان در دستان «سیدولی موسوی» باقی ماند


«سیدولی موسوی» برای دومین دوره متوالی در سمت خود به‌عنوان رئیس هیئت اسکواش استان زنجان ابقا شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت اسکواش استان زنجان، ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون اسکواش، مدیرکل ورزش و جوانان استان و نیز اعضای مجمع اسکواش زنجان در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

در این مجمع، سیدولی موسوی به‌عنوان تنها کاندیدا به ارائه عملکرد چهار سال گذشته این هیئت پرداخت و در ادامه نیز برنامه‌های خود را که قرار است در چهار سال آینده ـ در صورت انتخاب مجدد از سوی اعضا – اجرایی کند، اعلام کرد تا از اعضای مجمع رأی اعتماد بگیرد.

 

بعد از انجام مراسم رأی‌گیری، سیدولی موسوی به‌عنوان تنها کاندیدای تصدی ریاست هیئت اسکواش استان زنجان توانست قاطعانه و با کسب 16 رأی، اعتماد دوباره اعضا را به خود جلب کرده و برای دومین دوره متوالی به‌عنوان رئیس هیئت اسکواش استان زنجان در این مسئولیت باقی بماند.

 

به گزارش ایسنا، هیئت اسکواش استان زنجان در سال‌های گذشته سکان‌دارانی چون حاج رضا رسولی، خوشنود و فرهاد حسنی را به خود دید و سیدولی موسوی نیز در اولین حضور خود در سال 93 توانست با کسب آرای لازم، ریاست این هیئت را عهده‌دار شده و در دومین دوره متوالی نیز در این مسئولیت حضور داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: