• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی:

سبک‌ها نباید به صورت زیرزمینی کار کنند


دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی تاکید کرد: سبک‌های نباید به صورت زیرزمینی کار کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرهنگ شادنیا در مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های رزمی استان زنجان که به میزبانی سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با تاکید بر اینکه سبک‌ها نباید به صورت زیرزمینی فعالیت داشته باشند، افزود: رویکرد و سیاست اصلی فدراسیون در این زمینه، فراهم کردن فضای آزاد برای سبک‌های مختلف زیر نظر این فدراسیون است که برای نظم‌دهی به این موضوع، مجوز سبک‌های مشکل‌دار را لغو خواهیم کرد.

 

وی از فعالیت 150 سبک در قالب انجمن‌های مختلف، زیر نظر فدراسیون ورزش‌های رزمی خبر داد و با اشاره به اینکه سیاست فدراسیون در قبال نوع فعالیت این سبک‌ها به صورت خودگردانی بوده و از سبک‌هایی که درآمدزا هستند به هیچ وجه سهم‌خواهی نمی‌کند، تصریح کرد: سبک‌های زیر نظر این فدراسیون برای اینکه بتوانند با دغدغه کمتری فعالیت کنند، باید از راه‌های مختلف از جمله برگزاری کلاس‌های آموزشی و ... درآمدزایی داشته باشند.

 

این مسئول با بیان اینکه محدود بودن اعتبارات فدراسیون باعث شده است تا تخصیص بودجه به هیئت‌های استان‌ها بر اساس میزان فعالیت آن‌ها صورت گیرد، ادامه داد: یکی از دغدغه‌های جدی این فدراسیون در بحث درآمدزایی، پخش نشدن مسابقات ورزش‌های رزمی از طریق رسانه ملی است که همین امر باعث شده است تا در زمینه جذب حامی مالی (اسپانسر) با مشکل مواجه شویم.

 

دبیر فدراسیون ورزش‌های رزمی همچنین با اشاره به اینکه زنجان در بحث رشته‌های رزمی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امیدواریم زمینه‌ای فراهم شود تا بتوانیم شاهد راه‌اندازی سومین کمپ تیم‌های ملی این فدراسیون در زنجان باشیم، خاطرنشان کرد: در برهه کنونی که بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم، فدراسیون همه تلاش خود را برای حضور توانمند ورزشکاران در این رقابت‌ها به کار خواهد برد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این مجمع، با تاکید بر اینکه هیئت‌های ورزشی در برهه کنونی که ورزش کاملا به صورت حرفه‌ای دنبال می‌شود، باید تلاش کنند تا به درآمدزایی پایدار جهت تداوم فعالیت‌های خود دست یابند، افزود: نبود حامی مالی و درآمد پایدار باعث به وجود آمدن مشکلات و دغدغه‌های زیاد برای هیئت‌های ورزشی شده است، به همین خاطر معتقدیم که فدراسیون باید این مشکلات را آسیب‌شناسی کند.

 

علی خلیلی با بیان اینکه اتکا به منابع دولتی در ورزش نمی‌تواند تضمین‌کننده موفقیت در این عرصه باشد، اظهار کرد: اعتبارت دولتی محدود است و این در حالی است که فعالیت‌های ورزشی هیچ محدودیتی نداشته و گستره زیادی دارد، به همین خاطر معتقدیم هیئت‌های ورزشی ب‌عنوان بازوان توانمند سلامت جامعه باید به فکر درآمدزایی برای فعالیت‌های خود باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: