• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون اسکواش:

مدیریت در ورزش معنی ندارد


رئیس فدراسیون اسکواش تاکید کرد: معتقدیم مدیریت در ورزش معنی نداشته و هر آنچه که باعث پیشبرد اهداف در حوزه ورزش می‌شود، عشق و علاقه است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسعود سلیمانی ظهر امروز در مجمع انتخابات هیئت اسکواش استان زنجان با بیان اینکه مدیرانی که از جنس ورزش هستند، موجب برکت در این حوزه می‌شوند، افزود: اعتقاد راسخ به این موضوع داریم که مدیریت در ورزش معنی نداشته و آنچه که باعث پیشبرد اهداف در حوزه ورزش می‌شود، عشق و علاقه وافری است که فعالان این عرصه به ورزش دارند.

 

وی از ارتباط با رسانه‌ها به‌عنوان یکی از استراتژیک‌های فدراسیون اسکواش نام برد و تصریح کرد: در حال حاضر 32 باشگاه در سطح کشور در دو بخش آقایان و بانوان در رشته اسکواش فعالیت دارند که این خود می‌تواند نویدبخش روزهای خوب برای اسکواش ایران باشد، از همه مهم‌تر اینکه این فدراسیون تعامل خوب و سازنده‌ای با آموزش و پرورش در بحث استعدادیابی داشته و تداوم این روند نتایج خوبی را برای این رشته به همراه خواهد داشت.

 

این مسئول با اشاره به اینکه در عرصه ورزش همیشه باید سقف آرزوها را بالا گرفته و همواره در انجام کارها چانی سرعت را به آن اضافه کنیم، ادامه داد: خوشبختانه زنجان یکی از استان‌هایی است که با تلاش‌های چند سال اخیر توانست جایگاه خوبی را برای خود پیدا کند، از این رو معتقدیم با کمی همت مضاعف در اعضای این هیئت در راستای راه‌اندازی کورت دوم سالن اختصاصی اسکواش، می‌تواند شاهد میزبانی‌های خوب از سوی هیئت اسکواش زنجان بود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه با بیان اینکه اسکواش جزو رشته‌های نوپا و جذاب در استان‌ها به‌شمار می‌رود، افزود: تجربه نشان داده است که معمولا رشته‌های جدید توانسته‌اند در زمان کوتاهی به موفقیت‌های بزرگی دست یابند که اسکواش نیز یکی از این رشته‌ها است.

 

علی خلیلی، اولویت امروز اسکواش زنجان را فارغ از بحث تقویت زیرساخت‌ها، توجه ویژه به استعدادیابی دانست و ادامه داد: زنجان با توجه به منطقه جغرافیایی، از شرایط خوبی برای توسعه در عرصه ورزش برخوردار است، به همین خاطر معتقدیم این استان می‌تواند صاحب آکادمی خوبی برای اسکواش باشد و تحقق این مهم، زمینه توسعه و رشد روزافزون اسکواش زنجان را فراهم خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: