• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-28214-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

انعقاد قرارداد جدید رفع تداخلات و کاداستر در ۱۰۰ هزار هکتار


مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان از انعقاد قرارداد جدید رفع تداخلات و کاداستر در ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، جمال انصاری در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که قراردادهای رفع تداخلات و کاداستر در حال حاضر حدود ۴۰ درصد از کل سطح اراضی کشاورزی استان زنجان را در برمی‌گیرد، اظهار کرد: کارشناسان پهنه در سراسر استان به دلیل ارتباط مستقیمی که با بهره‌برداران دارند، اجرای چنین طرح‌ها‌یی در فرهنگ‌سازی و ترویج نقش تعیین‌کننده‌ای دارند .


این مسئول با اشاره به انعقاد قرارداد جدید برای تهیه ارتوفتو در سطح ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان زنجان، ادامه داد: در راستای اجرای پروژه‌های رفع تداخلات و کاداستر در استان زنجان تا کنون بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی جذب استان شده است .


وی در ادامه از قلع و قمع 15 تغییر کاربری غیر مجاز در کشاورزی استان خبر داد و گفت: 10 مورد از قلع و قمع‌های انجام‌گرفته در شهرستان خدابنده و 5 مورد دیگر در شهرستان سلطانیه بوده است. همچنین با قلع و قمع این تعداد تغییر کاربری غیر مجاز حدود 5000 متر مربع از اراضی کشاورزی استان به وضع سابق برگشت.


انصاری با تاکید بر این‌که بهره‌برداران قبل از اقدام به تغییر کاربری در اراضی نسبت به اخذ مجوزهای مربوطه اقدام کنند، عنوان کرد: مردم و شهروندان در سراسر استان در صورت مشاهده هرگونه تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی مراتب را به سامانه «131» گزارش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: