• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-7884-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان تاکید کرد:

لزوم حمایت از سرمایه‌گذاران وارد شده به استان زنجان


رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفـت: باید از سرمایه‌گذارانی که برای ایجاد اشتغال به استان می‌آید، حمایت شود.


سیدسجاد نباتچیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولید در استان مشخص است و مدیران   و مسئولان نسبت به این مشکلات واقف هستند و عمده مشکلات   واحدهای تولیدی در استان زنجان استانی نبوده بلکه ملی است و مشکلاتی که وجود دارد و فعالان اقتصادی در رابطه با آن صحبت می‌کنند قطع به یقین مشکلاتی است که دولتمردان نیز از آن آگاه هستند.


این مسئول ادامه داد:   اگر شرایط برای تولیدکنندگان مساعد باشد، به طور حتم سرمایه حاصل از سود را دوباره وارد چرخه تولید خواهد کرد، اما در حال حاضر این شرایط مهیا نبوده به طوری که سود بانکی بیشتر از سودی است که تولیدکننده از آن منتفع می‌شود.


وی افزود: تا از تولید حمایت نشود نمی‌توان از مصرف‌کننده حمایت کرد. باید به همه تولیدکنندگان یکسان نگاه شود و از حمایت تولیدکننده نهراسید.


نباتچیان با تاکید حمایت از سرمایه‌گذار واردشده به استان، خاطرنشان کرد: وقتی سرمایه‌گذار سرمایه خود را در استان هزینه می‌کند و باید از این سرمایه‌گذار حمایت و حفاظت شود چرا که سرمایه‌گذار سرمایه خود را در استان سرمایه‌گذاری می‌کند.


رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد: سرمایه‌گذارانی که به استان وارد شده‌اند واحدهای مناسبی را ایجاد کرده و اشتغال ایجاد کرده‌اند و برای توسعه اقتصادی استان تلاش می‌کند به همین دلیل حمایت از آنان باید در اولویت استان قرار گیرد.


وی تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی باید به یک فرهنگ تبدیل شود تا کارخانه‌ها بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و کارگران مشکل بیکاری نداشته باشند، با حمایت از کالای ایرانی و اجرای ارکان اقتصاد مقاومتی می‌توان اقتصاد فعالی را حتی داخل درهای بسته داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: