• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-8384-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

همه باید در مسیر تقویت تولید داخلی گام برداریم


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: یکی از ضرورت‌های امسال با توجه به نام‌گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب، این است که همه باید در مسیر تقویت تولید داخلی گام برداریم.

 

علی خلیلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه مصرف کالای ایرانی اهمیت به‌سزایی در تحقق شعار سال خواهد داشت، افزود: در این مسیر باید اضلاع سه‌گانه مثلث تولید یعنی تولیدکننده، دولت و مردم هر سه باهم همکاری داشته و زمینه‌ساز رشد تولید و تقویت کیفیت و کمیت آن شوند که بی‌تردید ملت ایران با حضور به‌موقع در همه صحنه‌ها ثابت کرده‌اند که هیچ کاری غیرممکن نیست.

 

وی با یادآوری اینکه نام‌گذاری سال توسط رهبر فرزانه انقلاب در سال‌های اخیر حرکت‌ ارزشمندی است که در ساختار مدیریتی کشور شکل گرفته، نهادینه شده و به حرکت مردم و دولت جهت می‌دهد، تصریح کرد: جامعه ورزش استان نیز در جهت تحقق اهداف نظام با دولت هم‌سو می‌شود و در این امر گام برمی‌دارد و با استفاده و تبلیغ کالای ایرانی، زمینه‌ساز رشد نرخ اشتغال و پیشرفت کشور خواهد شد.

 

این مسئول، یکی از مؤلفه‌های اساسی در حمایت از کالای ایرانی را جلب اعتماد عمومی نسبت به محصولات بومی عنوان و اظهار کرد: برای حصول این امر خطیر (تقویت تولید ملی)، ابتدا به ساکن باید حمایت‌ها از درون آغاز شود و در صورت تحقق این اصل، قطعا زمینه لازم برای جذب بازارهای خارجی به‌واسطه محصولات ایرانی فراهم خواهد شد.

 

مدیرکل وزرش و جوانان استان زنجان، خاطرنشان کرد: در پیشرفت، توسعه و اقتدار هر کشوری، اقتصاد یکی از ارکان اساسی و بسیار مهم است و این مهم زمانی حاصل می شود که اقتصاد کشور خودکفا بوده و از هر نوع وابستگی به دیگر کشورها رها باشد و ایران به عنوان کشوری در حال توسعه، هم‌اکنون نیاز مبرم به یک انقلاب اقتصادی و خودباروی عمیق در راستای شکوفاسازی این امر دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: