• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-3085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

رمز ماندگاری این نظام، وحدت است


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان اظهار کرد: رمز ماندگاری این نظام، وحدت است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی‌ خاتمی در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با اشاره به اینکه شروع ماه رمضان، فرصتی است که برای بهره‌مندی از برکات این ماه، گفت: از ظرفیت‌های این ماه برای خودسازی، پالایش نفس، استغفار و توبه و جلب رضایت خداوند باید بهره لازم را برد.

 

وی ادامه داد: ما مدیون خون شهدا هستیم و این امنیت موجود به سبب خونی است که شهدا در راه استقلال کشور نثار کردند و اگر امروز به کشورهای همسایه نظیر عراق، افعانستان و پاکستان نگاهی بکنیم و امنیت موجود را ببینیم، متوجه خواهیم شد که امنیت موجود به برکت خون شهیدان است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه مسئولان کشوری باید گره از کار مردم بگشایند، خاطرنشان کرد: این گره‌گشایی‌ها تنها باید در راه رضای خداوند باشد و باید توجه داشت که طول زندگی انسان، دوران امتحان است و خداوند به وسیله مسئولیت‌هایی که بر دوش افراد می‌گذارد، امتحانش آن می‌کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه رمز ماندگاری این نظام، وحدت است، گفت: در شرایط ویژه‌ای قرار داریم و امروز به مراتب نسبت به 40 سال گذشته قوی‌تر هستیم و دشمن به بهانه‌های مختلف، از روز پیروزی انقلاب نمی‌خواست انقلاب پا برجا باشد و از انقلاب ایران به عنوان شورش کور نام می‌برد.

 

وی با اشاره به اینکه کشور دوران سخت‌تر از این دوران را نیز پشت سر گذاشته است، افزود: امروز کشور یک دشمن بیرونی دارد و در برابر این دشمن بیرونی باید قبیله‌گری‌های سیاسی را کنار بگذاریم، به طوری که از کشور تنها یک صدا بلند شود. همچنین باید توجه داشته باشیم که جناح‌بندی‌های سیاسی آسیبی برای کشور نباشد.

 

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه اتحاد مردم همواره باعث ماندگاری این نظام بوده است، گفت: مردم باید توجه داشته باشند که همانند دوران جنگ که با اتحاد توانستند در مقابل دشمنان بایستند، امروز هم باید متحدتر از سابق باشند تا بتوانند در مقابل دشمن ایستادگی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: