• یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-3986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران در دانشگاه زنجان


دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران اظهار کرد: اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران طی روزهای 10 و 11 شهریورماه در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

 

سیدجمال طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برگزاری اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران، گفت: این کنفرانس ملی به همت دانشگاه زنجان و با همکاری انجمن شیمی ایران، در روزهای 10 و 11 شهریور 97 برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این گردهمایی، ایجاد فرصتی برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی - پژوهشی و صنعتی در زمینه‌های مختلف کاتالیست و برقراری ارتباط بیشتر بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و فعالان این زمینه به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری‌های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی و صنعتی است.

 

طباطبایی خاطرنشان کرد: محورهای اصلی این کنفرانس شامل نانو کاتالیست، کاتالیست‌های همگن و ناهمگن، بیوکاتالیست، الکتروکاتالیست، آنزیم‌های مصنوعی و کاتالیست‌های آنزیمی ،کاتالیست‌های مایع یونی، کاتالیست‌های صنعتی، بررسی نظری کاتالیست‌ها، کاتالیست‌های نامتقارن، بازیافت‌ها کاتالیست‌ها و زیست توده، کاتالیز متخلخل و چارچوب‌های فلز – آلی و تجاری‌سازی کاتالیست‌ها است.

 

دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی کاتالیست ایران اظهار کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات تا 25 خردادماه اعلام شده است و علاقه‌مندان جهت شرکت در این کنفرانس می‌توانند تا این تاریخ، چکیده مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: