• یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-4186-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مناظره دانشجویان در زنجان به نیمه‌نهایی رسید


با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، این رقابت‌ها به مرحله نیمه‌نهایی رسید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان بعد از رقابت 32 تیم در مرحله مقدماتی، دیروز با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی و تیم‌های راه‌یافته به مرحله بعدی، وارد حساس‌ترین دور خود در مرحله نیمه‌نهایی شد تا چهار تیم حاضر در این رقابت‌ها برای کسب عناوین اول تا سوم، محک جدی بخورند.

 

در اولین مسابقه مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها که در سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، تیم حامیان اندیشه از پردیس فرهنگیان الزهرا به مصاف بیداری اندیشه از پردیس شهید بهشتی رفت و در تقابل با این تیم با گزاره «با توجه به اعلام دولت مبنی بر غیرقانونی بودن فعالیت برخی موسسات مالی، مل‌باختگان خود مسئول زیاد وارده هستند» نتوانست کاری از پیش ببرد و این تیم بیداری اندیشه بود که به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت.

 

در دومین دیدار این مرحله، تیم بینش از پردیس شهید بهشتی با گزاره «مانع اصلی توسعه پایدار در ایران فقدان برنامه‌ریزی جامع است» رو در روی تیم علوم‌اجتماعی از پزدیس فرهنگیان الزهرا قرار گرفت و توانست با کسب بیشترین امتیاز به‌عنوان دومین تیم، راهی مرحله نیمه‌نهایی شده و در کنار تیم بیداری اندیشه که پیش از این صعود خود به این مرحله را مسجل کرده بود، قرار گیرد.

 

سومین دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان نیز ما بین تیم‌های شهید بهشتی از دانشگاه زنجان و فارماشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار شد تا در پایان این مسابقه، تیم شهید بهشتی که به‌عنوان تیم موافق گزاره «در شرایط بحرانی ارائه کمک‌های مردمی به آسیب‌دیدگان تنها باید از طریق ارگان‌های رسمی مدیریت شود» حضور داشت، به‌عنوان سومین تیم راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

 

تکلیف چهارمین تیم مرحله نیمه‌نهایی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان نیز باید بعد از مصاف تیم‌های آرتا از پردیس شهید بهشتی با تیم ایرانمهر از دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان مشخص شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: