• چهارشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-488-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

ورزشگاه پنج‌‌هزار نفری خرم‌دره؛

پروژه‌ای که پس از یک میلیارد تومان هزینه، تعطیل شد


رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌دره گفت: ورزشگاه پنج‌هزار نفری خرم‌دره پس از یک میلیارد تومان هزینه به علت مجاورت با کارخانه سیلیس تعطیل شده است .


اسلام محمدی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه روند ساخت استادیوم پنج‌هزار نفری شهرستان خرم‌دره در سال 86 کلید خورد، تصریح کرد: این ورزشگاه در بالای اتوبان و در مجاورت کارخانه سیلیس قرار دارد .


وی با اشاره به اینکه بعد از هزینه یک میلیاردی، روند ساخت این پروژه متوقف شد، اظهار کرد: به علت مجاورت این ورزشگاه با کارخانه سیلیس و وجود گرد و غبار سیلیسی ناشی از فعالیت این کارخانه و اثبات سرطان‌زا بودن آن، روند ساخت این پروژ متوقف شد .


محمدی‌پور با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف این پروژه، تصریح کرد: کارخانه سیلیس حاضر به خرید زمین و تهیه زمین مناسب برای احداث ورزشگاه جدید است، لذا باید اهتمام لازم برای تعیین تکلیف این پروژه وجود داشه باشد .


رئیس ورزش و جوانان شهرستان خرم‌دره با اشاره به زیرساخت‌های خوب فوتبال در شهرستان خرم‌دره و استعداد بالای این شهرستان در فونبال، یادآور شد: در حال حاضر تیم آریامینوی خرم‌دره به عنوان نماینده استان در لیگ دسته سوم کشور یکه‌تازی می‌کند و موفقیت‌های خوبی کسب کرده است اما فدراسیون زمین‌های موجود در شهرستان را برای برگزاری مسابقات تایید نمی‌کند.


عکس تزئینی است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: