• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-1391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

راهیابی معلمان ابهری به مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس


رئیس آموزش و پرورش شهرستان ابهر، از راهیابی معلمان ابهری به مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس خبر داد.


موسی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه معلمان ابهری در مرحله استانی چهاردهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس با کسب یک رتبه اول و دو رتبه برترخوش درخشیدند، اظهار کرد: علی مهدیخانی با شرکت در مرحله استانی چهاردهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر در بخش عملی و در درس ریاضی 1 پایه دهم با کسب رتبه اول، به مرحله کشوری راه یافت .


وی اظهار کرد: محمد بابایی دبیر اقتصاد دبیرستان آیت‌الله خامنه‌‌ای و مریم حیدری ابهری دبیر شیمی دبیرستان نمونه بنت‌الهدای ابهر نیز با کسب رتبه‌های برتر بخش غیرحضوری این جشنواره به مرحله کشوری راه یافتند .


این مسئول با اشاره به مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره، یادآور شد: این جشنواره با هدف ارتقای صلاحیت‌های علمی و حرفه‌ای دبیران، بهبود عملکرد آموزشی و تدریس دبیران در کلاس درس، ترویج روش‌های تدریس موفق و کارآمد و بهره‌مندی از فناوری نوین در فرآیند تدریس برگزار شده است .


رئیس آموزش و پرورش ابهر با تاکید بر ضرورت استفاده از شیوه‌های نوین یاددهی و یادگیری در شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان تصریح کرد: عملکرد موفق معلمان و دبیران در قالب روش تدریس موفق کلاسی می‌تواند موفقیت دانش‌آموزان در فرایند آموزشی را به دنبال داشته باشد .


رضایی با تاکید بر لزوم افزایش توانمندی‌های تخصصی معلمان خاطرنشان کرد: در رویکرد جدید آموزش و پرورش مبتنی برسند تحول بنیادین، به مدرسه به عنوان یک سازمان یاد گیرنده توجه شده است و فراهم نمودن زمینه ارتقای صلاحیت‌های علمی و حرفه‌ای دبیران در این راستا ارزیابی می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: