• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-885-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی وزیر کشور:

وحدت و انسجام، بهترین راه مقابله با دشمن است


معاون سیاسی وزیر کشور گفت: وحدت و انسجام، بهترین راه مقابله با دشمن است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌‌رسانی استانداری زنجان، اسماعیل جبارزاده در نشست همگامی و همدلی خدمت‌گزاران انقلاب در استان زنجان، با بیان اینکه فشار چندجانبه و ایجاد محدودیت‌‌ها بر کشور، نشان از قدرت و عظمت نظام جمهوری اسلامی دارد، گفت: ایران، قدرت اول منطقه بوده و در اوج قدرت در منطقه قرار دارد و دشمن برای جلوگیری از اینکه قدرت ایران فراتر از منطقه نرود، به دنبال هجمه و ایجاد تحریم و محدودیت‌‌ها در کشور است.

 

وی اظهار کرد: اگر تعبیر دشمن از ناکارآمدی نظام و رویگردانی‌ مردم از انقلاب اسلامی صحت داشت، نیاز به این همه فشار، تحریم، تبلیغات منفی و جنگ روانی بر علیه کشور نبود.

 

این مسئول با بیان اینکه‌ برنامه‌‌های دشمن و به‌‌ویژه آمریکا همواره در منطقه با شکست مواجه شده‌ است، خاطرنشان کرد: شکست در حمله به یمن علی‌ر‌غم داشتن تمام نیروها و تسلیحات، شکست در تغییر رژیم سوریه پس از چند سال، پیروزی حزب‌‌الله لبنان در انتخابات علی‌رغم تلاش‌‌ها و جاسوسی‌های دشمن، پیروزی در انتخابات عراق و نیز ناکامی در ایجاد کشور مستقل کردستان علی‌رغم برگزاری رفراندوم، نمونه‌‌هایی از این شکست‌‌ها است و همگی نشان از قدرت و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران دارد که کشورهای اسلامی منطقه نیز با اتکا به اسلام و ایمان خود از انقلاب اسلامی ایران، درس گرفته‌‌اند.

 

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه‌ در آمریکا دو تفکر نسبت به جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، افزود: تفکر اول، این است که انقلاب اسلامی را باید بر اساس همین واقعیت و قدرت پذیرفت و با آن کنار آمد. اما تفکر بعدی که منتسب به رژیم صهیونیستی است، این است که نظام جمهوری اسلامی را قبول نداشته و در پی جنگ و براندازی هستند و بر این اساس، اتحاد آمریکایی، عبری و عربی برای مقابله با ایران تشکیل داده‌‌اند.

 

وی با بیان اینکه دشمن در این راستا تصمیم به اقداماتی گرفته است، ابراز کرد: مشغول کردن ایران در داخل مرزهای خود، فشار اقتصادی فراوان، تشدید اختلافات داخلی سیاسی، تشدید تفرقه بین اقوام و مذاهب، ناکارآمد جلوه دادن نظام، از بین بردن سرمایه اجتماعی مردم در فاسد جلوه دادن مسئولین، استفاده حداکثری از رسانه‌‌های دیداری، شنیداری و فضای مجازی بر علیه نظام در ترویج یاس و ناامیدی و ایجاد نارضایتی ‌های منطقه‌ ای از مهم‌‌ترین اقدامات دشمن و به‌ ویژه آمریکا برای ناکارآمد جلوه دادن نظام و ناامیدی مردم از انقلاب اسلامی ایران است.

 

جبارزاده با اشاره به اینکه تمام این اقدامات به دلیل عزت و اقتدار انقلاب اسلامی است، گفت: وحدت، همگامی و همدلی، رمز پیروزی، تعالی و ماندگاری انقلاب اسلامی ایران بوده و راهکار اصلی در برابر تمام این تهدیدات، مقابله همراه با یکپارچگی است. البته امروز، مقابله با دشمن از جنگ در استان‌‌های جنوبی و غربی کشور به مقابله اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده است.

 

این مسئول با بیان اینکه ملت ایران، چند وجه مشترک دارند، خاطر نشان کرد: عشق و اعتقاد به انقلاب، اصل ولایت‌فقیه، عشق به وطن، دفاع از ناموس و حیثیت، دفاع از انقلاب و خدمت به مردم، وجوه مشترک ملت ایران برای مقابله با دشمن است.

 

وی با بیان اینکه هر اقدامی که برخلاف خواسته دشمن صورت پذیرد، مقابله است، افزود: تشویق به رعایت و احترام به قانون، وحدت و انسجام سیاسی بر علیه دشمن، ایجاد اعتماد به نفس در کارگزاران نظام، همگامی در نهضت خدمت‌رسانی به مردم، تبدیل رقابت‌ های غیرمفید سیاسی به رقابت‌‌های مفید در راستای خدمت به مردم و توجه به مسئله شفافیت، اقداماتی است که در شرایط حساس کنونی باید برای مقابله با تهدیدات دشمن انجام شود.

 

جبارزاده با تاکید بر وحدت و انسجام ملی، گفت: همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند، باید باهم و در کنار هم برای هدف مشترک که حفظ نظام اسلامی و عزت انقلاب است، تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: