• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-2291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان:

توسعه کشور در گرو تربیت نیروی انسانی ماهر و کارآمد است


رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: توسعه واقعی کشور در گرو تربیت نیروی انسانی کارآمد و متعهد است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام طهماسبی شامگاه دیروز در حاشیه بازدید از روند پیشرفت کار پروژه 12 کلاسه کردبچه شهرستان ابهر با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش محور توسعه است، تصریح کرد: کلیدی‌ترین عنصر توسعه نیز نیروی انسانی هر جامعه است .


وی با تاکید بر ضرورت مهارت‌آموزی نیروی انسانی، اظهار کرد: پیشرفت و توسعه واقعی کشور در گرو تربیت نیروی انسانی کار آمد و متعهد است که تحقق این هدف در بستر مدارس شکل می‌گیرد .


طهماسبی پایه هرگونه برنامه‌ریزی منسجم و تخصیص‌های اعتباری را اطلاعات صحیح عنوان کرد و افزود: باید مدیریت منابع مالی و جذب سرمایه جهت رفع مشکلات عمرانی استان با اولویت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با درصد پیشرفت کار صورت گیرد .


در ادامه این بازدید نیز رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ابهر اظهار کرد: پروژه 12 کلاسه کردبچه با زیربنای دوهزار مترمربع در زمینی به مساحت 2500 مترمربع در سه طبقه در شهرستان ابهر در حال ساخت است و با توجه به کمبود فضاهای آموزشی در منطقه، تکمیل به موقع پروژه و افتتاح آن تا شروع سال تحصیلی جدید به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان آموزش و پرورش ابهر تبدیل شده است .


موسی رضایی عنوان کرد: این پروژه خیرساز که به علت عدم تخصیص اعتبار چندین سال بدون پیشرفت فیزیکی راکد مانده بود، دو ماهی است که با تخصیص اعتبار روند تکمیل آن شروع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: