• دوشنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-2591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم تاکید کرد:

ضرورت سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های آموزش و پرورش


فرماندار شهرستان طارم گفت: با توجه به نقش آموزش و پرورش در جامعه باید بیشترین سرمایه‌گذاری در زیر ساخت‌ها از آموزش و پرروش صورت گیرد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در جمع فرهنگیان طارم با تاکید بر اینکه خمیرمایه شخصیت فرد در آموزش و پرورش شکل می‌گیرد، عنوان کرد: این نهاد می‌تواند در همه شئون جامعه و فرهنگ و دین و علم مردم و کشور تاثیرگذار باشد .


وی با اشاره به وظیفه حساس و سترگ آموزش و پرورش در شکل‌گیری یک جامعه توانمند و پویا، تاکید کرد: وظیفه تعلیم و تربیت تنها در یک دستگاه دولتی خلاصه نمی‌شود و باید مجموعه مردم و مسئولان کمک‌کار این دستگاه در ایفای رسالت حساس‌اش باشند تا فرزندان این مرز و بوم بر دو بال علم و ایمان رشد و تعالی یابند .


این مسئول با اشاره به مشکلات عدیده آموزش و پرورش به ویژه کمبود اعتبار، عنوان کرد: جایگاه مهم آموزش و پرورش در توسعه و پیشرفت کشور و لزوم افزایش کیفیت آموزش و مرتفع شدن مشکلات پیش روی این دستگاه می‌طلبد تا همه به کمک آموزش و پرورش بیایند .

 

فرماندار طارم با تاکید بر ضروت جلب اعتماد جوانان، تصریح کرد: جلب اعتماد نوجوانان و جوانان به حاکمیت و ایجاد محیطی سرشار از انگیزه در مدارس، باعث بالندگی هر چه بیشتر کشور، استان و شهرستان خواهد شد که امیدوارم با حضور فرهنگیان شهرستان، این مهم تحقق یابد .


هاشم‌نژاد با بیان اینکه باید با تمام قوا در کنار دستگاه تعلیم و تربیت‌ساز شهرستان و فرهنگیان باشیم، اظهار کرد: باید اهتمام جدی در زمینه حل مشکل مجتمع تفریحی - فرهنگی، فرهنگیان شهرستان و ایجاد شهرک کارمندان  وجود داشته باشد .


فرماندار شهرستان طارم با بیان اینکه آموزش و پرورش دستگاهی است که همه مدیون آن هستیم، تصریح کرد: کارمندان دولت به خصوص فرهنگیان با کمترین حقوق و مزایا خدمت می‌کنند، پس باید بیشترین سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها از آموزش و پرورش شروع شود و همه نگاه‌ها به سوی این دستگاه انسان‌ساز باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: