• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-1987-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان زنجان:

مرمت بازار زنجان به صورت مستمر انجام می‌شود


مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان، گفت: مرمت بازار زنجان محدود به یک طرح نبوده و به صورت مستمر انجام می‌شود.

 

یحیی رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه ساماندهی بازار زنجان، یکی از اولویت‌های این اداره‌کل به‌شمار می‌رود، افزود: نکته حائز اهمیت در بحث ساماندهی بازار زنجان این است که مرمت بازار زنجان محدود به این طرح نبوده و در طول سال به صورت مستمر این کار در بخش‌های مختلف انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر بحث ساماندهی بازار زنجان به مشاور واگذار شده و این طرح در دست بررسی است، ادامه داد: سهم دستگاه‌های اجرایی از قبل ساماندهی بازار زنجان، بعد از اینکه توسط مشاور طرح بررسی شد، ابلاغ شده و سهم‌ دستگاه‌ها بعد از برآورد هزینه توسط مشاور مربوطه، اعلام خواهد شد.

 

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه جلسه‌ای در راستای ساماندهی بازار زنجان تشکیل شد تا بعد از بررسی کامل طرح توسط مشاور، سهم دستگاه‌ها در این زمینه مشخص شود، اظهار کرد: بررسی‌های اولیه طرح ساماندهی بازار زنجان طی سفر مدیرکل بناها و محوطه‌های تاریخی سازمان میراث‌فرهنگی به زنجان انجام گرفت.

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان با تاکید بر اینکه بازار زنجان به‌عنوان قلب تپنده اقتصاد زنجان از اهمیت خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح که به جد پیگیر آن هستیم، معتقدیم ساماندهی بازار زنجان باید به صورت مستمر انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: