• چهارشنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11514-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

مدیر فرودگاه زنجان:

حجاج زنجانی از فرودگاه زنجان به سرزمین وحی می‌روند


مدیر فرودگاه زنجان از اعزام حجاج زنجانی از این فرودگاه به سرزمین وحی در قالب زائران حج تمتع خبر داد.

 

محمد قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه رایزنی‌های لازم برای برقرار پروازهای حج تمتع از فرودگاه زنجان انجام شده است، افزود: طبق رایزنی‌های صورت گرفته، مقرر شده است در صورت رفع مسکل با شرکت «ایران‌ایر»، این پروازها توسط یک شرکت هواپیمایی از عربستان صورت گیرد.

 

وی با یادآوری پروازهای حج تمتع قرار است اواخر تیرماه و اوایل شهریورماه از فرودگاه زنجان انجام شود، ادامه داد: خوشبختانه همه ملزومات برای انجام پروازهای حج تمتع از فرودگاه زنجان مهیا است و این فرودگاه تجربه انجام پرواز به سرزمین وحی را در سال‌های گذشته داشته و امسال نیز این پروازها با قوت انجام خواهد شد.

 

این مسئول در ادامه با ابراز امیدواری از اینکه در انجام پروازهای حج تمتع از فرودگاه زنجان با مشکل خاصی مواجه نشویم، اظهار کرد: بی‌شک، فرودگاه یکی از زیرساخت‌های مهم در توسعه جوامع به‌شمار می‌رود، به همین خاطر اهتمام به رفع مشکلات این بخش می‌تواند روند توسعه در منطقه به واسطه حضور سرمایه‌گذاران در استان را بیش از پیش فراهم کند.

 

مدیر فرودگاه زنجان همچنین با یادآوری اینکه فرودگاه به عنوان زیرساختی مهم می‌تواند در رونق صنعت گردشگری سهم به‌سزایی داشته باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم متولیان امر، این زیرساخت مهم را در رونق صنعتی گردشگری فراموش نکنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: