• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-2488-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان:

برگزاری رقابت‌های متعدد، نیاز ورزش استان است


رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان تاکید کرد: یکی از ضرورت‌های امروز ورزش استان، برگزاری رقابت‌های متعدد است تا ورزشکاران همواره در کوران مسابقات قرار گیرند.

 

محمود انصاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه در عصر حاضر که ورزش به صورت کاملا حرفه‌ای در جوامع مختلف دنبال می‌شود، یکی از نیازهای ضروری برای کسب موفقیت، برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی جهت کسب آمادگی ورزشکاران است، افزود: فارغ از مسائل تمرینی که به صورت روزانه دنبال می‌شود، نیاز است که ورزشکاران مسابقات جدی‌تری را صرف‌نظر از یک رویداد رسمی برای کسب آمادگی پشت سر بگذارند.

 

وی با یادآوری اینکه هیئت بدمینتون استان زنجان در تلاش بوده تا ورزشکاران تحت پوشش این هیئت در رقابت‌های مختلف ـ علی‌رغم وجود مشکلات متعدد ـ حضوری جدی داشته باشند، تصریح کرد: بی‌شک، زمانی که یک ورزشکار در رقابت‌های مختلف حضور پیدا می‌کند، ناخواسته در شرایط مسابقات قرار گرفته و تجربه لازم را برای رسیدن به موفقیت به دست می‌آورد، چه بسا ورزشکارانی بوده‌اند که علی‌رغم داشتن مهارت کافی، اما میدان ندیدن، نتوانسته‌اند عملکرد موفقی داشته باشند.

 

این فعال ورزشی در ادامه به حضور ورزشکاران زنجانی در رقابت‌های جایزه بزرگ سمنان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بدمینتون زنجان با حضور مقتدرانه خود در رقابت‌های مختلف نشان داده است که هنوز هم از جایگاه ارزشمندی در سطح کشور برخوردار است که در همین راستا شاهد کسب چهار عنوان توسط بدمینتونیست‌های زنجانی در رقابت‌های جایزه بزرگ سمنان بودیم.

 

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان با بیان اینکه در این رقابت‌ها 16 ورزشکار در رده جوانان و 16 ورزشکار نیز در رده

بزرگسالان به صورت دوره‌ای با هم به رقابت پرداختند، خاطرنشان کرد: در پایان این مسابقات سروش اسکندری به همراه مهدی انصاری و علیرضا قاسمی به روی سکو رفتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: