• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2787-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

حل مشکلات مردم، مهم‌ترین دغدغه مسئولان باشد


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد: امروز باید مهم‌ترین دغدغه و برنامه مسئولان، حل معضلات و مشکلات مردم و نیز افزایش رضایت‌مندی مردم از نظام باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرتضی صفری در جلسه بررسی راهکارهای افزایش تعاملات صدا و سیمای مرکز زنجان و شهرداری با تاکید بر اینکه امروز باید مهم‌ترین دغدغه و برنامه مسئولان، حل معضلات و مشکلات مردم و نیز افزایش رضایت‌مندی مردم از نظام باشد، افزود: در کار رسانه‌ای به‌ویژه رسانه ملی و استانی با دشواری‌های زیادی مواجه هستیم. رسانه ملی تلاش می‌کند با مدیریت صحیح افکار عمومی، توسعه و آبادانی را برای کشور به ارمغان آورد.

 

وی تصریح کرد: مواجهه و مقابله با رسانه‌های بیگانه و رفع تهدیدات آن‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، از یک سو و قرار داشتن مستقیم و مستمر در معرض قضاوت عمومی و تأمین سلایق و دیدگاه‌های مختلف در جامعه و ایجاد تعادل فکری بین افکار عمومی، از سویی دیگر کار در رسانه ملی و استانی را دشوار می‌سازد.

 

شهردار زنجان نیز در ادامه این جلسه، با یادآوری اینکه تعامل خوب و سازنده صدا و سیما و شهرداری می‌تواند نقش به‌سزایی در توسعه فرهنگی، عمران و آبادانی شهری داشته باشد، افزود: برای افزایش رضایت مردم از مجموعه شهرداری باید تلاش بیشتری انجام گرفته و خدمات و تلاش‌های صورت گرفته در مدیریت شهری در سطح مطلوب به اطلاع مردم رسانده شود که در این راستا استفاده بیش از پیش از ظرفیت صدا و سیما نقش مهم و تأثیرگذاری داشته و دارد.

 

مسیح‌الله معصومی با اشاره به مهم‌ترین پروژه‌های سال گذشته، اظهار کرد: اتمام و بهره‌برداری از پل روگذر و زیرگذر سیدالشهداء، افتتاح و بهره‌داری از بخشی از خیابان زینبیه غربی از مهم‌ترین این اقدامات بود که در سال گذشته با همت و تلاش شبانه‌روزی مجموعه شهرداری زنجان صورت گرفت.

 

وی در ادامه به تشریح پروژه‌های مهم و در دست اقدام امسال پرداخت و افزود: آغاز عملیات اجرایی طرح بزرگ سبزه‌میدان، کلنگ‌زنی طرح پل روگذر شهرک گلشهر کاظمیه و تبدیل خیابان حدفاصل سبزه‌میدان تا چهارراه انقلاب به پیاده‌رو، از جمله طرح‌های مهمی است که امسال در دستور کار مدیریت شهری زنجان قرار داشته و نیازمند همکاری و همیاری رسانه استانی برای تحقق از پروژه‌ها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: