• سه شنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-3188-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیأت ورزش‌های سه‌گانه استان زنجان:

زیرساخت‌های ورزش سه‌گانه در زنجان تقویت شود


رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه استان تاکید کرد: برای توسعه این رشته ورزش در زنجان، نیاز مبرم به تقویت زیرساخت‌های این رشته در استان داریم.

 

رسول مشهدلو در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه ورزش‌های سه‌گانه جزو رشته‌هایی است که نیاز مبرم به وجود زیرساخت‌های استاندارد برای بالا بردن سطح کمی و کیفی ورزشکاران دارد، افزود: متاسفانه نبود چنین زیرساخت‌هایی باعث شده است که ورزشکاران فقط با متکی به استعدادهای ذاتی خود در رقابت‌های مختلف بتوانند هر از چندگاهی به روی سکو بروند.

 

وی با اشاره به اینکه تداوم شرایط کنونی به هیچ وجه نمی‌تواند تضمینی برای توسعه این ورزش در استان زنجان باشد، ادامه داد: انتظار می‌رود با توجه به جایگاه ارزشمند ورزش‌های سه‌گانه استان زنجان در سطح کشور، توجه ویژه‌ای نسبت به فراهم کردن ملزومات ارتقای سطح کمی و کیفی ورزشکاران این رشته در استان صورت گیرد، به‌ویژه ورزشکاران این رشته با مشکل استخر مواجه هستند.

 

این فعال ورزشی در ادامه با بیان اینکه نبود شرایط لازم برای توسعه این ورزش نتوانسته است ورزشکاران را از انجام تمرینات و آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های مختلف بازدارد، اظهار کرد: در ورزش حرفه‌ای نمی توان منتظر ایجاد شرایط مطلوب از هر حیث برای ورزشکاران بود؛ چرا که زمان در این عرصه بسیار حائز اهمیت بوده و اگر بخواهیم خود را به کم‌ترین داشته‌های‌مان دلخوش کنیم، دیری نخواهد پایید که سال‌ها از رقبای‌مان عقب خواهیم افتاد.

 

رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه استان زنجان با یادآوری اینکه در حال حاضر 60 ورزشکار سازمان‌یافته در دو بخش آقایان و بانوان در این رشته فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: امیدواریم نگاه ویژه متولیان ورزش استان به ورزش‌های سه‌گانه که یکی از رشته‌های خاص ورزشی به‌شمار می‌رود، معطوف شود تا ورزشکاران با انگیزه مضاعفی در این عرصه فعالیت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: