• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3685-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

امام جمعه قیدار:

روز قدس، روز سرنوشت مستضعفان جهان است


امام جمعه قیدار گفت: روز قدس صرفا برای فلسطین نیست، روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز سرنوشت مستضعفان جهان‏، روز اعلام موجوديت ملت‏های مستضعف‏ است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه قیدار افزود: روز قدس روز زوال بی‌تفاوتی‌ها و غفلت‌ها نسبت به جنایات جرثومه فساد اسرائیل است؛ چرا که اشغال فلسطين، هرگز اشغال يك سرزمين و يك كشور نيست؛ بلكه ايجاد يك كانون صهيونيستی ضد اسلامی، در جهت نابودی جهان اسلام است.

 

وی ادامه داد: اگر مقاومت، رژيم صهيونيستی را زمين‏گير نكرده بود، رژیم صهیونیستی پروژه شوم خود را عملی می‌کرد اما امروز تا دورانی كه خبری از اشغالگران در اين منطقه نباشد راه زيادی باقی نمانده است. امسال اولين سالی است كه روز قدس بدون وجود داعش كه سپر امنيتی رژيم صهيونيستی شده بود، برگزار می‌شود. اسرائیل غاصب اکنون در شرایطی قرار دارد که نسبت به هر زمان دیگری ضعف و سستی و ناتوانی این رژیم بیش از پیش بر همگان آشکار شده است.

 

خطیب نمازجمعه قیدار یادآور شد: سخن ما به دشمنان و در راس‌شان آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز این است که حماقت نکنید و آزموده را آزمودن خطا است، شما در دوران طفولیت انقلاب، با تحمیل جنگ و پتشیبانی همه جانبه از آن، نتوانستید هیچ غلطی بکنید؛ امروز که انقلاب دوران بلوغ و تنومندی خود در سایه رهبری‌های پیامبرگونه و همراهی مردم و اتحاد نیروهای مسلح رسیده، قطعاً هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید. به رژیم‌های مرتجع منطقه هشدار می‌دهیم با دم شیر بازی نکنید، اینجا ایران است، مهد دلیران است، سرزمینی است که هنر مردانش شکستن استخوان دشمنان است.

 

موسوی در ادامه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر حضرت امام (ره) اشاره و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی كه در هوشمندی و رهبری داهيانه مثال‌زدنی هستند، در سخنرانی مهم خويش در حرم مطهر امام و در سالگرد رحلت حضرت روح‌الله، سخنرانی مهمی ایراد کرده و فرمودند که هدف تحریم‌ها، حکومت ایران است، ملت را هدف گرفته‌اند تا با فشار به مردم، نظام اسلامی را به تسلیم در مقابل زورگویی‌ها وادار کنند اما دشمنان، نه ملت ایران را شناخته‌اند و نه نظام اسلامی را، زیرا به فضل الهی و با تلاش مسئولان و همت مردم، آن‌ها در این بخش از طراحی خود، به‌کلی ناکام خواهند ماند.

 

وی همچنین به سالروز عزل بنی‌صدر از فرماندهی کل قوا توسط حضرت امام (ره) اشاره و خاطرنشان کرد: عزل بنی‌صدر از فرماندهی کل قوا توسط حضرت امام، پیام‌ها و عبرت‌ها دارد و یکی از درس‌های مهم آن این است که امام و خلف صالح امام و به تبع آن‌ها مردم ولایت‌مدار بر سر اصول با هیچ‌کس تعارف ندارد، هر کس بخواهد از مسیر اصلی انقلاب منحرف شود و اصول اسلام و انقلاب را زیر پا بگذارد کنار می‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: