• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-3888-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

دریاچه آزادی؛ میزبان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولو بانوان


نایب رئیس هیئت قایقرانی استان زنجان از میزبانی دریاچه آزادی پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولو بانوان خبر داد و گفت: عطیه سیلمانی بانوی قایقران زنجانی نیز در این مرحله از اردو حضور دارد .


بهناز مرداخانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دریاچه آزادی، میزبان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی کانوپولو بانوان خواهد بود .


وی افزود: تیم‌ملی کانوپولو بانوان در آغاز دور جدید تمرینات خود با هدف حضور موفق در بازی‌های آسیایی جاکارتا از ١٨ خردادماه در دریاچه آزادی به آب می‌زنند .


این فعال ورزشی تصریح کرد: این مرحله از اردو با حضور ١٢ قایقران تا ٢٨ خردادماه ادامه پیدا خواهد کرد . سرمربی و سرپرست تیم‌ملی کانوپولو بانوان الهه عمرو خواهد بود .


مرادخانی خاطرنشان کرد: در این مرحله از اردوی آمادگی شاهد حضور قایقرانانی چون ستایش پیرنجم‌الدین از اصفهان، الهه پورعبدیان از البرز، دلارام راثی مرزآبادی از تهران، مهتاب زهتاب و مهلا عاطفه‌دار از خراسان‌رضوی، عطیه سلیمانی از زنجان، صبا رحمتی از لرستان، فاطمه جلیلیان و ترانه کامیاب از مازندران ملیکا برون، آمنه شیرزادی و کیمیا مرادی از مرکزی حضور دارند .


وی تصریح کرد: در حال حاضر از استان زنجان و در بخش بانوان شاهد حضور سه بانوی زنجانی در اردوی آمادگی تیم‌ملی قایقرانی هستیم. مهسا جاور و پریسا احمدی در رشته روئینگ و عطیه سلیمانی در رشته کانوپولو جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: