• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-5691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:

بازگشت به نسخه‌های شفابخش رهبری، راهکار حل مشکلات کشور است


وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بازگشت به نسخه‌های شفابخش رهبری در حوزه‌های مختلف راهکار حل مشکلات کشور است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدمحمد حسینی در جمع مردم خرم‌دره با تاکید بر ضرورت ایستادگی در مقابل دشمنان، عنوان کرد: به عنوان یک مسلمان نباید در مقابل ظلم و بیداد علیه دیگر مسلمان بی‌تفاوت باشیم.

 

وی با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، تصریح کرد: گذشت زمان باعث نشده است فلسطین از یاد مسلمانان برود.

 

حسینی با بیان اینکه امام راحل از ابتدا با رژیم صهیونیستی مخالفت می‌کردند، افزود: در مقابل رژیم پهلوی از اسرائیل حمایت می‌کرد تا جایی که آن‌ها در جاهای حساس کشور از جمله سیستم بانکی نفوذ داشتند.

 

وی با اشاره به تقدیم 120 شهید به انقلاب توسط مردم ولایت‌مدار خرم‌دره، یادآور شد: اگر ما در عرصه جهانی سعادتمند هستیم به برکت خون شهدا است که سند افتخار هر ایرانی هستند.

 

حسینی با تاکید بر اینکه خداوند همواره یاری‌گر مظلومان است، عنوان کرد: قدرت عزم و اراده از هر قدرتی بالاتر است، زیرا ما اعتقاد راسخ به وعده‌های الهی داریم و بر این باوریم که خداوند افرادی که در مسیر خود ایستادگی می‌کنند را یاری می‌کند.

 

وی با اشاره به شکست‌های متوالی داعش در منطقه، تصریح کرد: دشمنان به خوبی معنای شکست داعش را می‌دانند، زیرا داعش دست‌پروده آنان و شکست داعش به معنای شکست دشمنان است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه همه باید متحد و گوش به فرمان رهبری حرکت کنیم، اظهار کرد: هر زمان از امام و رهبری تبعیت شده است دستاوردها بزرگی داشتیم و هر جا تعلل کردیم آسیب دیدیم.

 

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به انسجام دارد، گفت: در کشور مشکلاتی نیز وجود دارد که راه برون‌رفت از مشکلات برگشت به نسخه شفابخش رهبری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: