• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-5891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

امضای تفاهم‌نامه بین شهرداری ابهر و دانشگاه رجا قزوین


شهردار ابهر از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری و دانشگاه رجا قزوین خبر داد .


محمدرضا ذوالقدری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: این تفاهم‌نامه با موضوع بهره‌برداری از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های طرفین و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی، فناوری و عمرانی در راستای تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی طرفین است.

 

وی اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در راستای بهره‌مندی مستمر و شایسته از خرد جمعی، است، تاکید کرد: ارتباط و همکاری با موسسات دولتی و دانشگاهی می‌تواند به ارتقای کمی و کیفی هدف‌ها و برنامه‌های مشترک به ویژه در حوزه عمران شهری یاری رساند .

 

شهردار ابهر تصریح کرد: همکاری با جامعه دانشگاهی می‌تواند موجب توسعه و بهبود عملکرد شهرداری در خصوص پروژه‌های مطالعاتی، عمرانی و فرهنگی شود .


ذوالقدری‌ها با اشاره به اهداف کلی امضای این تفاهم‌نامه، تاکید کرد: همکاری با دانشگاه رجا به منظور ارتقا سطح علمی و مهارتی پرسنل شهرداری، همکاری‌های پژوهشی و فناوری مابین دانشگاه رجا و شهرداری ابهر به منظور حل معضلات و مشکلات شهرداری ابهر، استفاده از ظرفیت مناسب دانشگاه رجا در خصوص مباحث فرهنگی،همکاری مناسب در ارزیابی تاثیر فرهنگی اجتماعی پروژه های مختلف شهری از منظر مردم و خبرگان توسط دانشگاه رجا و استفاده مناسب از ظرفیت اساتید این دانشگاه به منظور بهبود عملکرد شهرداری ابهر اشاره کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: