• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم تاکید کرد:

رشد منفی جمعیت، مهم‌ترین تهدید توسعه طارم در آینده


فرماندار شهرستان طارم گفت: مهم‌ترین تهدید و عامل عدم توسعه‌یافتگی این شهرستان در آینده را رشد منفی جمعیت است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با اشاره به کمبود منابع اعتباری و موانع موجود در نظام اداری، عنوان کرد: بهترین مسیر توسعه شهرها و روستاهای شهرستان جذب سرمایه‌گذار و واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی است .


وی با تاکید بر اینکه بیشتر مدیران و کارشناسان، تلقی درستی از توسعه ندارند، عنوان کرد: از دید برخی از مدیران و کارشناسان تکنولوژی و فناوری به معنای توسعه است .


هاشم‌نژاد با بیان اینکه عملکرد مدیران باید به گونه‌ای باشد که از رخ دادن حوادث تلخ در آینده جلوگیری کند، تصریح کرد: روزمرگی از جمله مواردی است که باعث ناکارآمدی فعالیت‌های اقتصادی در بخش دولتی می‌شود بنابراین ضروری است محیط دولتی پویا و فارغ از یاس و ناامیدی باشد .


وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری طی 15 سال اخیر در مورد مسائل اقتصادی، اظهار کرد: همه با هم باید در جهت توسعه اقتصادی شهرستان گام برداریم که برای تحقق این امر لازم است تمامی مدیران اجرایی با کار کارشناسانه و حساب شده در محل کار خود حلال مشکلات مردم باشند تا از این طریق، شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد .


فرماندار شهرستان طارم، مهم‌ترین تهدید و عامل عدم توسعه‌یافتگی این شهرستان در آینده را رشد منفی جمعیت عنوان کرد و گفت: برای جلوگیری از مهاجرت مردم شهرستان طارم باید مشکل بیکاری را در این منطقه حل کرد و در بخش‌های گردشگری، کشاورزی، صنعت، میراث فرهنگی، معادن و چندین مورد دیگر که پتانسیل‌های شهرستان هستند سرمایه‌گذاری و آنها را بالفعل کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: