• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-3988-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان خبر داد:

حضور دو وزنه‌بردار زنجانی در اردوی تیم‌ملی جوانان


عضو هیئت وزنه‌برداری استان، از حضور دو ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی جوانان خبر داد.

 

علی نصرتی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر دو ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی جوانان حضور دارند، افزود: ملی‌پوشان جوان کشورمان، خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی تاشکند که قرار است از 15 تا 23 تیرماه امسال برگزار شود، آماده می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه امیدواریم دو ملی‌پوش زنجانی حاضر در اردوی تیم‌ملی، شرایط حضور در این رقابت‌ها را داشته باشند، تصریح کرد: حسین سلطانی در دسته 77 کیلوگرم و امیر عزیزی در دسته 105 کیلوگرم، دو وزنه‌بردار زنجانی حاضر در اردوی تیم‌ملی جوانان هستند.

 

این فعال ورزشی با یادآوری اینکه اردوی تیم‌ملی وزنه‌برداری جوانان هم‌اکنون به میزبانی همدان در حال برگزاری است، اظهار کرد: اردوی مذکور از 22 اردیبهشت آغاز شده و تا 25 خرداد امسال ادامه خواهد یافت و از 9 وزنه‌بردار حاضر در این اردو، هشت نفر برای اعزام به مسابقات جهانی ازبکستان انتخاب خواهند شد.

 

عضو هیئت وزنه‌برداری استان زنجان خاطرنشان کرد: اردوی پایانی تیم‌ملی وزنه‌برداری جوانان نیز از 26 خرداد تا زمان اعزام به رقابت‌های جهانی ازبکستان، در مجموعه ورزشی آزادی تهران در محل کمپ‌های تیم‌ملی برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: