• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6191-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح سوادآموزی برای کشاورزان خدابنده‌ای


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده گفت: طرح سوادآموزی ویژه کشاورزان برگزار می‌شود.


علی اسدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برگزاری جلسه اجرای برنامه‌های سوادآموزی با جهادکشاورزی این شهرستان، اظهار کرد: در راستای تبیین و توجیه برنامه‌های طرح آموزشی کتب دوره سوادآموزی ویژه کشاورزان در آموزش و پرورش شهرستان خدابنده تشکیل شد.


این مسئول ادامه داد: طرح آموزشی کتب دوره سوادآموزی ویژه کشاورزان طرح جدیدی بوده که بر اساس آن کشاورزان بی‌سواد مطالب و محتوای درسی را همراه با مهارت‌های شغلی خود در کلاس درس یاد می‌گیرند .


وی افزود: اجرای این طرح با 200 نفر سهمیه ابلاغی به شهرستان خدابنده محول شده که در راستای اجرای مطلوب این طرح مدیریت جهادکشاورزی و آموزش وپرورش باید تمام تلاش و توان خود را بکار گیرند.


اسدی خاطرنشان کرد: مدیریت آموزش و پرورش جهت توجیه این طرح برای آموزش‌دهندگان جلسه توجیهی و کارگاهی تشکیل داده و جهادکشاورزی نیز در حد امکان بی‌سوادان واجد شرایط 10 تا 49 ساله این طرح را جهت ثبت‌نام و آموزش به اداره آموزش و پرورش معرفی کنند.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده یادآور شد: اجرای این طرح برای باسواد کردن بی‌سوادان کشاورز می‌تواند مهارت کشاورزان را در زمینه شغلی خود تقویت کرده و موجب پیشرفت   در زمینه شغلی آنان خواهد شد و آموزش و پرورش اقلام و ملزومات آموزشی و آموزش‌دهندگان این طرح را فراهم کرده و جلسات توجیهی و کارگاهی برای آموزش‌دهندگان این طرح برگزار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: