• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

پیشرفت فیزیکی 33 درصدی شبکه جمع‌آوری فاضلاب در خرم‌دره


فرماندار خرم‌دره گفت: شبکه جمع‌آوری فاضلاب در خرم‌دره 33 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی ظهر امروز در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم‌دره پیگیری و اجرایی شدن مصوبات جلسات را از وظایف کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان عنوان کرد و گفت:باید اهتمام لازم برای ارتقا سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی آحاد مردم از سوی اعضای کارگروه وجود داشته باشد.


وی با اشاره به نقش تاثیر گذار جلسات کارگروه سلامت و امنیت غذایی در تامین سلامتی مردم، تاکید کرد: اعضا این کارگروه باید ضمن ارائه راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود اهتمام ویژه‌ای نیز به موارد مطروحه در این جلسات داشته باشند تا نتایج آن برای همشهریان ملموس و مثمرثمر باشد .


این مسئول با تاکید بر ضرورت افزایش آگاهی‌های مردم در حوزه بهداشت و درمان، یادآور شد: برای تحقق اهداف این حوزه باید از ظرفیت خیرین و سازمان‌های مردم‌نهاد بهره‌گیری شود .


این مسئول با اشاره به معضلاتی که می‌توان از دفع غیربهداشتی فاضلاب حاصل شود، عنوان کرد: آلودگی زمین‌های کشاورزی از مهم‌ترین نتایج دفع غیربهداشتی فاضلاب است .


وی با تاکید بر ضرورت تسریع در روند احداث اجرای فاضلاب شهری خرم‌دره، بیان کرد: شبکه جمع‌آوری فاضلاب در خرم‌دره 33 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .


فرماندار شهرستان خرم‌دره یادآور شد: به منظور تسریع در روند اجرای طرح فاضلاب شهری خرم‌دره و تصفیه‌خانه آن این طرح به بخش خصوصی واگذار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: