• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مهارت‌آموزی در اولویت برنامه‌های اوقات فراغت در ابهر


معاون فرماندار شهرستان ابهر گفت: مهارت‌آموزی به ویژه آموزش مهارت‌های ارتباطی از مهمترین برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت در پایگاه‌های اوقات فراغت این شهرستان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی محمدیان در جلسه هماهنگی فعالیت پایگاه‌های تابستانی غنی‌سازی اوقات فراغت ابهر با تاکید بر ضرورت تعامل و همدلی در راستای اجرای هر چه بهتر کلاس‌های تابستانی، اظهار کرد: تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌ها به ویژه دستگاه‌های فرهنگ‌ساز در جامعه به ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت منجر می‌شود .


وی با بیان این که مشکلات عدیده‌ای در زیرساخت‌ها جهت تحقق اهداف و برنامه‌های غنی سازی اوقات فراغت وجود دارد، گفت: مسئولان شهرستان باید تلاش کنند تا با راهکارها و استراتژی‌های مناسب و بسیج امکانات و ظرفیت‌های موجود زمینه موفقیت برنامه‌های طراحی شده را فراهم کنند .


این مسئول، مهارت‌آموزی به ویژه آموزش مهارت‌های ارتباطی را از مهم‌ترین برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت در پایگاه‌های اوقات فراغت عنوان کرد و افزود: مسئولان همه دستگاه‌ها باید با محوریت آموزش و پرورش و با ارائه روش‌های خلاقانه، غنی‌سازی اوقات فراغت را پیگیری کنند و در این راستا با این نهاد مردمی همکاری لازم را داشته باشند .


در ادامه این جلسه نیز مدیر آموزش و پرورش ابهر به تشریح اهداف و محورهای 12 گانه فعالیت‌های تابستانی پرداخت و اظهارکرد: تلاش می‌شود با غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در 60 پایگاه و بازسازی ذهنی، با استفاده از نیاز سنجی‌های صورت گرفته، آنها را برای ورود به جامعه و عرصه زندگی واقعی آماده کرد .


موسی رضایی با اشاره به محورهای کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان، خاطرنشان کرد: محورهای ارتباطی - هویتی - بصیرتی، مهارت‌های علمی فرهنگی و هنری، مهارت‌های حرفه‌ای، مهارت اقتصادی و اشتغال‌زایی و مهارت ورزش و سلامت نمونه‌هایی از محورهای فعالیت این پایگاه‌ها است .


وی بیان کرد: رشد همه جانبه شخصیت دانش‌آموز، استمرار فعالیت پرورشی، ارتقای سطح دانش و بینش اعتقادی و ایجاد زمینه‌های سلامت روحی و روانی دانش‌آموزان از اهداف اصلی مورد نظر این طرح است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: