• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-23314-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

استعفای همه مسئولان انجمن کانگ‌فو توآ 21 در زنجان


دبیر سابق انجمن کانگ‌فو‌ توآ 21 در زنجان گفت: همه مسئولان انجمن کانگ‌فوتوآ 21 در زنجان به صورت همزمان استعفا داده و نسبت به انجمن اعلام برائت کردند.


مسعود نوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به این‌که سبک کونگ‌فوتوآ 21 مجوز فعالیت ندارد و غیر قانونی است و در صورت مشاهده نسبت به پلمب باشگاه خاطی اقدام خواهد شد، همه مسئولان انجمن‌های کانگ‌فوتوآ 21 زنجان، خرمدره، ایجرود، طارم، ابهر و خدابنده در دو بخش بانوان و آقایان به صورت دسته‌جمعی از انجمن مذکور استعفا دادند.


وی با تاکید بر این‌که حرکت در چارچوب قوانین کشور و اجرای بدون چون و چرای قانون، باید جزو خطوط قرمز مربیان رسمی فدراسیون کنگ‌فو و هنرهای رزمی باشد، ادامه داد: وقتی وزارت ورزش و جوانان بارها اعلام رسمی و کتبی می‌کند که سبک کانگ‌فوتوآ 21 منحل و غیرقانونی است، خیلی منطقی به نظر می‌رسد که هر شهروند سلیم و قانون‌مداری از آن تمکین کند.


نوری در ادامه با تاکید بر این‌که ورزش یکی از مهم‌ترین راهکارهای عملی برای پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است، تصریح کرد: با توجه به زندگی ماشینی و سبک زندگی نه چندان مناسب امروزی،   خانواده‌ها باید بیش از پیش مراقب فرزندانشان باشند و در راستای توسعه ورزش‌های همگانی همت کنند. از این‌رو انتخاب یک رشته ورزشی سالم و قانونی در باشگاه مورد تایید از مراجع ذیربط، از شاخص‌های مهم به شمار می‌رود.


دبیر سابق انجمن کانگ‌فو‌توآ 21 در زنجان خاطرنشان کرد: انتخاب رشته ورزشی اشتباه و رشته‌ای که بدون مجوز از وزارت ورزش اقدام به راه‌اندازی باشگاه ورزشی کرده باشد، یکی از مهم‌ترین آسیب‌ها به شمار می‌رود و عواقب جبران‌ناپذیری خواهد داشت. مسئولان سابق سبک‌ کانگ‌فوتوآ 21 نیز معتقدند که رسالت خود را در سایر سنگرهای علمی، فرهنگی و ورزشی ادامه خواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: