• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست آموزش و پروش شهرستان طارم خبر داد:

مدیران به هنگام ثبت‌نام، حق اخذ وجه اضافی از دانش‌آموزان را ندارند


سرپرست آموزش و پروش شهرستان طارم گفت: مدیران حق ندارند در هنگام ثبت‌نام به غیر از پول کتب درسی و بیمه دانش آموزی هیچگونه وجهی در ثبت‌نام از دانش آموزان نباید دریافت کنند .


یعقوب‌علی رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به در پیش رو بودن ثبت‌نام در مدارس، تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع و رضایت اولیا اصلی‌ترین رویکرد و خواسته در ثبت‌نام دانش‌آموزان است .


وی با تاکید بر ضرورت رعایت دستورالعمل‌ها و ضوابط وزارتی و اداره کل در زمینه ثبت‌نام‌ها، تصریح کرد: مدیران حق ندارند در هنگام ثبت‌نام به غیر از پول کتب درسی و بیمه دانش‌آموزی هیچگونه وجهی در ثبت‌نام از دانش‌آموزان نباید دریافت کنند .


این مسئول با اشاره به  اختصاص شماره تماس و سامانه پیامکی برای شکایت و گزارش از تخلفات ثبت‌نام، عنوان کرد: سامانه پیامکی 3244244 برای ارسال شکایان در نظر گرفته شده است .


رحمانی با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول از پنجم خرداد ماه شروع خواهد شد، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال حدود 800 دانش‌آموز در پایه اول ثبت‌نام کنند .


رحمانی با اشاره به اینکه ثبت‌نام سایر دانش‌آموزان بعد از پایان امتحانات نوبت دوم خواهد بود، یادآور شد: امسال بیش از 8 هزار دانش‌آموز طارمی در کلاس‌های درس حاضر خواهند شد .


سرپرست آموزش و پرورش طارم تاکید کرد: مدارسی که سال گذشته با تراکم جمعیت مواجه شدند تنها در محدوده جغرافیایی خود ثبت‌نام به عمل آورند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: