• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-24114-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم:

ایجاد زیرساخت‌ها نباید منجر به تخریب محیط زیست شود


فرماندار شهرستان طارم گفت: طارم طبیعت بکر و زیبایی دارد و نباید ایجاد زیرساخت‌ها منجر به تخریب این نعمت خدادادی شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در دیدار با مدیرکل منابع‌طبیعی استان زنجان، با بیان اینکه توجه به منابع‌طبیعی و نعمت‌های خدادادی کار بزرگی است و از انتظارات مردمی است، تصریح کرد: تعداد مدیرانی که نگاه ویژه‌ای برای حفظ این منابع دارند، اندک است.


وی با اشاره به اینکه منطقه طارم ظرفیت‌های ویژه و بالقوه‌ای در منابع‌طبیعی دارد و می‌توان با جلب مشارکت‌های مردمی در جهت توسعه شهرستان از آن استفاده کرد، گفت: هر جا مردم برای هدایت امورات ورود نمایند روند پیشرفت سرعت می‌گیرد .


این مسئول در ادامه با اشاره به بازدید انجام شده از منطقه جمال‌آباد شهر آب‌بر و چشمه کوثر، گفت: این منطقه ظرفیت ویژه گردشگری دارد و بایستی تلاش کنیم با ایجاد امکانات رفاهی از این نعمت حداکثر استفاده را برای توسعه و ایجاد اشتغال در این شهر ببریم و همچنین با انتقال و تصفیه آب موجود این ناحیه برای تامین آب شرب استفاده کنیم .


هاشم‌نژاد با اشاره به ضرورت حفظ منابع‌طبیعی و ملی و جلوگیری از تصرف این اراضی، تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای شناسایی تغییر و تحولات می‌تواند موثر واقع شود.


فرماندار شهرستان طارم تصریح کرد: طارم ظرفیت‌های ویژه داشته و نیاز به نگاه ویژه دارد و با تمام توان برای توسعه منطقه تلاش خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: