• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خبر داد:

برگزاری سه همایش بزرگ پیاده‌روی در زنجان


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: سه همایش بزرگ پیاده‌روی در استان برگزار می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی شامگاه دیروز در جلسه هماهنگی همایش پیاده‌روی شهرستان خرم‌دره، عنوان کرد: باید تلاش شود با اهتمام و همکاری همگانی، یک همایش به یاد ماندنی در شهرستان ثبت شود .


وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی منبعی برای پرداخت جوایز مسابقات ندارند، یادآور شد:  بخش خصوصی می‌تواند در زمینه تامین جوایز وارد عمل شود که این امر گامی در راستای بها دادن به ورزش است .


این مسئول با اشاره به اینکه سه همایش بزرگ پیاده‌روی در استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این همایش‌ها 8 تیرماه در خرم‌دره، 26 مرداد در قیدار و 27 مهرماه در شهر زنجان برگزار می‌شود .


خلیلی با اشاره به اینکه از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش‌ها، نهادینه کردن فرهنگ پیاده‌روی در خانواده‌ها است، تصریح کرد: ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم از دیگر اهداف برگزاری این همایش است .


وی با تاکید بر ضرورت اهتمام جدی در زمینه ترویج فرهنگ ورزش‌های همگانی، بیان کرد: هیئت شهرستان‌ها باید در طول هفته‌ها و مناسبت‌های مختلف نسبت به برگزاری همایش‌های پیاده‌روی اقدام کنند .


این مسئول با تاکید بر اینکه باید توجه جدی به بخش ورزش وجود داشته باشد، عنوان کرد: سرمایه‌گذاری در ورزش، جامعه را از گزند هزینه‌های درمانی گزاف در امان نگه می‌دارد .


وی تصریح کرد: اگر به این بخش توجه شود بسیاری از هزینه‌های درمانی کاهش می‌یابد و روحیه و نشاط و امید در بین خانواده‌ها بالا می‌رود .


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر اینکه ورزش باید درست و منطقی صورت گیرد، عنوان کرد: اگر ورزش به درستی انجام شود اثرات آن در روح و جسم انسان نمایان خواهد شد .


وی با تاکید بر ضرورت همکاری همگانی در راستای برگزاری باشکوه این همایش، بیان کرد: این همایش فرصت خوبی بری شناساندن پتانسیل‌های شهرستان در سطح کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: