• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

درخشش دبیران آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان در جشنواره تجارب برتر تربیتی


دبیران آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان به مرحله کشوری جشنواره تجارب برتر تربیتی و الگوهای برتر تدریس راه یافتند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سه نفر از دبیران اداره آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان به مرحله کشوری جشنواره تجارب برتر تربیتی و الگوهای برتر تدریس که مرحله کشوری آن در تابستان برگزار می شود، راه یافتند.


شایان ذکر است، دبیران این ناحیه توانستند از بین مناطق 14 گانه استان بیشترین تعداد قبولی را در طرح‌های تجارب برتر و الگوهای برتر تدریس در راه‌یابی به مرحله کشوری کسب کنند .


گفتنی است، در جشنواره تجارب برتر تربیتی خانم افسانه امامی با موضوع تقویت تفکر ریاضیاتی و مشارکت گروهی با رویکرد «و امرهم شورا بینهم» موفق به راهیابی به مرحله کشوری شد این دبیر توانمند ناحیه یک توانست آموزش را در قالب جدید و بی بدیل ارائه کند.


همچنین لازم به ذکر است که در جشنواره الگوهای برتر تدریس تفکر وسبک زندگی؛ خانم سکینه محمدی با موضوع تدریس مهارت‌های کنترل عصبانیت و خانم ناهید حسنی با موضوع «تدریس مهارت های زندگی موفق کدامند؟» موفق به راهیابی به مرحله کشوری از بین مناطق ۱۴ گانه استان شدند .


لازم به یاد آوری است؛ چهارمین جشنواره ملی الگوهاي برتر تدريس درس «تفكر و سبك زندگي» درسال تحصيلي 97-1396 با هدف ارتقای کمی و کیفی شیوه‌های تدریس مربیان، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی وايجاد رقابت سالم بين آنان با تكيه بر كاربست روش‌های تدريس فعال و موثر برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: