• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-24914-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد:

پروژه استخر فرهنگیان و دانش‌آموزان زنجان در مراحل پایانی


مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در حال حاضر عملیات تکمیل پروژه استخر فرهنگیان و دانش‌آموزان استان زنجان آغاز شده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مریم رشتچی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در حال حاضر عملیات تکمیل پروژه استخر فرهنگیان و دانش‌آموزان استان زنجان آغاز شده است.


این مسئول ادامه داد: فاز تکمیلی این پروژه که در محل شهرک کارمندان قرار دارد و از اوایل سال 97 توسط اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آغاز شده است که این مهم نیز اتفاق خوبی برای بخش ورزش دانش‌آموزی محسوب می‌شود.


وی با اشاره به لزوم بهره‌برداری این پروژه، افزود: بهره‌برداری از این استخر می‌تواند مزینه‌های اوقات فراغت و ورزش دانش‌اموزی را کاهش دهد که این کاهش هزینه‌ها در سرجمع تاثیر قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت.


رشتچی با اشاره به نحوه تامین بودجه این استخر، خاطرنشان کرد: بودجه تکمیل استخر فرهنگیان از سهم 27 صدم درصد ارزش افزوده بودجه آموزش و پرورش تامین شده   و استخر مذکور دارای استانداردهای لازم است   و پیش‌بینی می‌شود که این استخر تا سال 99 به بهره‌برداری برسد.


مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، یادآور شد: این پروژه پس از بهره‌برداری می‌تواند جواب‌گوی نیاز فرهنگیان و دانش‌آموزان در زمینه ورزش و اوقات فراغت آن‌ها باشد و گام مهمی در زمینه بالابردن روحیه نشاط و شادابی در این قشر است‌.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: