• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

ردپای ثابت بیکاری در آلوده شدن به موادمخدر


جانشین فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره گفت: ۳۶ درصد از دستگیرشدگان موادمخدر در خرم‌دره در طی سه ماه گذشته در این شهرستان را بیکاران تشکیل می‌دهند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سرهنگ علیرضا مقدم در جمع اعضای شورای موادمخدر شهرستان خرم‌دره با اشاره به اقدامات سلبی و مبارزه‌ای نیروی انتظامی شهرستان از ابتدای فروردین سال‌جاری تاکنون در حوزه مبارزه با موادمخدر، عنوان کرد: در این مدت ۷ کیلو و ۵۷۲ گرم انواع موادمخدر در شهرستان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با سرشاخه‌های اصلی که مبادرت به توزیع موادمخدر می‌کنند، بیان کرد: در همین راستا در سه ماهه نخست امسال تعداد ۲۲ نفر توزیع‌کننده و خرده‌فروش و ۵۶ نفر عاملین نگهدارنده مواد دستگیر شدند.

 

این مسئول با اشاره به جمع‌آوری معتادان متجاهر که مصرف‌کننده عمده مواد نیز به شمار می‌روند، ادامه داد: ۱۱۶ معتاد متجاهر در سه ماهه نخست امسال جمع‌آوری شدند که ۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

 

مقدم با اشاره به شغل نفرات و عاملان دستگیر شده، تصریح کرد: ۳۵ درصد دستگیرشدگان دارای شغل آزاد، ۸ درصد کشاورز و ۲۱ درصد کارگر هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه طی سه ماهه گذشته از کارمندان دولت در بین دستگیر شدگان وجود نداشتند، یادآور شد: ۳۶ درصد از مصرف‌کنندگان موادمخدر را بیکاران تشکیل می‌دهند.

 

رئیس فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره خاطرنشان کرد: یکی از معضلات این شهرستان در حوزه موادمخدر، نبود کمپ ماده ۱۶ است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: