• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-25514-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

فعالیت سبک کانگ‌فو توآ 21 غیرقانونی است


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: فعالیت سبک کانگ‌فو توآ 21 غیرقانونی بوده و مورد تایید نیست .


علی خلیلی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان این‌که مسئولان سابق انجمن کانگ‌فو توآ 21 در استان زنجان از ادامه راه سبک کانگ‌فو توآ 21 و طریقت دانایی استعفا داده و اعلام برائت کرده‌اند، اظهار کرد: سبک مذکور از همان ابتدای فعالیت غیرقانونی بود و در حال حاضر نیز مورد تایید وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کونگ‌فو نیست .


این مسئول با تاکید بر این‌که فقط رشته‌هایی مورد تایید وزارت ورزش و جوانان است که زیر نظر فدراسیون فعالیت کند، ادامه داد: هرگونه فعالیت سبک کانگ‌فو توآ 21 در زنجان غیر قانونی است و اگر قرار باشد مجوزی دریافت کند، باید از طریق کمیسیون ماده 5 اداره‌کل ورزش و جوانان استان باشد‌؛  در واقع فعالیت‌های ورزشی سبک کانگ‌فو توآ 21 مورد تایید نیست .


وی افزود: به عنوان متولی ورزش، سبک کانگ‌فو توآ 21 را تایید نمی‌کنیم و معتقدیم که هر گونه مجوزی برای ادامه فعالیت باید از طریق وزارت ورزش و جوانان و نیز اداره‌کل ورزش و جوانان استان باشد. همچنین در صورت مشاهده هر گونه فعالیتی از این سبک در سطح استان، با متولیان امر برخورد خواهد شد .


به گزارش ایسنا، با توجه به این‌که سبک کانگ‌فو توآ 21 مجوز فعالیت ندارد و غیرقانونی است و در صورت مشاهده نسبت به پلمب باشگاه خاطی اقدام خواهد شد، همه مسئولان انجمن‌های کانگ‌فو توآ 21 زنجان، خرمدره، ایجرود، طارم، ابهر و خدابنده در دو بخش بانوان و آقایان به صورت دسته‌جمعی از انجمن مذکور استعفا دادند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: