• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-4687-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

فعالیت 34 شعبه دارالقرآن در استان زنجان


مدیر موسسه دارالقرآن زنجان گفت: توسعه آموزش‌های قرآنی در مناطق روستایی و محروم نیاز به تأمین نیروی انسانی، امکانات لازم برای رفت و آمد، مکان مناسب، تأمین هزینه‌ها دارد.

 

ولی‌الله رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: موسسات دارالقرآن با 34 شعبه در سطح استان زنجان فعالیت می‌کند که تاسیس حدود چهار شعبه دیگر در دست بررسی که دو مورد آن شهری و دو مورد آن روستایی است.

 

وی توسعه آموزش‌های قرآنی در مناطق روستایی و محروم را مهم خواند و گفت: این کار نیاز به تأمین نیروی انسانی، امکانات لازم برای رفت و آمد، مکان مناسب، تأمین هزینه‌ها و سایر موارد دارد.

 

مدیر موسسه دارالقرآن کریم زنجان با اشاره به اینکه برنامه‌های تابستانی شعبه‌های دارالقرآن از ابتدای تیرماه آغاز می‌شود، تصریح کرد: ثبت‌نام از متقاضیان در گروه‌های سنی مختلف تا 30 خردادماه ادامه دارد.

 

این مسئول بیان کرد: برنامه‌های قرآنی برای تابستان شامل فعالیت مهدهای قرآنی، روخوانی، روانخوانی، تجوید، صوت و لحن، حفظ موضوعی، حفظ کل، گروه سرود و مفاهیم قرآن است.

 

رحیمی ادامه داد: علاوه بر فعالیت‌های قرآنی، در حوزه‌های دیگر نیز برنامه‌هایی از جمله کلاس‌های ورزش، زبان و ریاضی برای اوقات فراغت علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در طول سال به طور معمول 5 هزار نفر از برنامه‌های دارالقرآن بهره‌مند می‌شوند عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم امسال تعداد مخاطبان این مراکز افزایش 20 درصدی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: