• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-25714-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان:

انجمن ملی کانگ‌فو توآ 21 با مجوز وزارت کشور فعالیت می‌کند


مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: انجمن کانگ‌فو توآ 21 یک تشکل ملی است و مجوز خود را از وزارت کشور اخذ کرده است .


مسیح‌الله سلطانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: کانگ‌فو توآ 21 تشکلی است که مجوز خود را در راستای ترویج فعالیت‌های ورزشی از وزارت کشور اخذ کرده است و در اکثر استان‌ها نمایندگی دارد. نمایندگی استان زنجان نیز فعالیت‌های خود را با روال عادی ادامه می‌دهد و این‌که نماینده خود را طی دو ماه گذشته جابه‌جا کرده است، کاملا عادی و قانونی است .


این مسئول ادامه داد: تشکل‌هایی که در کشور فعالیت می‌کنند در چهار سطح ملی، منطقه‌ای، استانی و شهرستانی دسته‌بندی می‌شوند و هر کدام مجوز خود را در راستای فعالیت خود و از دستگاه‌های متولی اخذ می‌کنند. انجمن کانگ‌فوتوآ 21 نیز ملی است و مانند همه انجمن‌های ملی دیگر می‌تواند شعباتی در سطح استان ها پس از درخواست از استانداری مربوطه، معرفی نماینده و طی تشریفات قانونی راه‌اندازی کند .


سلطانی با بیان این‌که اگر انجمن بخواهد باشگاه‌داری کند، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیرد، افزود: انجمن مذکور در خصوص راه‌اندازی باشگاه ورزشی با وزارت ورزش دچار چالش است و نمی‌تواند باشگاه‌داری کند، اما برای ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویج فعالیت‌های ورزشی کاملا مجاز است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: