• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-4385-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

مدیر حوزه علمیه نورالزهرا (س) زنجان:

عفت‌زدایی از جامعه برنامه دشمن برای تباهی نسل‌ها است


مدیر حوزه علمیه نورالزهرا (س) زنجان گفت: ذات ناپاک و خوردن غذای حرام سبب می‌شود برخی دست به اقدامات غیراخلاقی و غیرانسانی بزنند .


زهرا علمی‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: عفت‌زدایی برنامه‌ای است که از آغاز تاریخ بشر برای اینکه جامعه را نابود کنند و زن‌ها و مردها و حتی نسل‌ها را به تباهی بکشاند، به کار گرفته شده است .


وی با اشاره به اینکه برخی برای از بین بردن جامعه به راه‌های مختلف از جمله جنگ‌های سخت‌افزاری متصل می‌شوند، ابراز کرد: از نظر مباحث فکری دشمنان برای اینکه بتوانند جامعه را نابود کنند، در روش‌های مقطعی چند نوع جنگ را به‌کار می‌برند .


مدیر حوزه علمیه نورالزهرا (س) زنجان تصریح کرد: دشمن‌های غرب فقط به انسان‌های زمان خود نگاه ندارند، بلکه می‌خواند نسلی را تباه کنند و با مسائلی از جمله حیازدایی به دنبال تحقق اهداف پست خود هستند تا جامعه را به رذالت بکشانند .


این مسئول با اشاره به اینکه حیا و عفت از آغاز خلقت بوده است، خاطرنشان کرد: آدم و حوا پس از هبوط با مشاهده عیب‌های خود، اقدام به پوشاندن آن‌ها کردند چون حیا یک امر ذاتی است و حتی بعضی از حیوانات این خصلت را دارند اما به مرور این اخلاق و سرشت بر اثر تربیت نادرست از بین می‌رود .


علمی‌فرد تصریح کرد: بررسی تاریخ اسلام نشان می‌دهد در فصل‌هایی که اقدامات وحشتناکی علیه مسلمانان انجام گرفته به طور معمول افرادی این کار را مرتکب شدند که در دو مقوله ذاتی و غذا مشکل داشتند همان‌طور که در واقعه کربلا وحشیانه‌ترین کارها به دست افرادی که یا حرام‌زاده بودند و یا عذای حرام خورده بودند انجام شد .


وی یکی از اهداف اساسی فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای را قبح‌زدایی از ارتباط‌های نامشروع عنوان کرد و افزود: لازمه این کار این است که ابتدا از خانواده‌ها عفت را بزدایند؛ چرا که زن و مردهایی که پاک تربیت شدند سراغ اعمال نامشروع نمی‌روند .


مدیر حوزه علمیه نورالزهرا (س) زنجان، یادآور شد: در فیلم‌های مستهجن برای این موضوع بسیار کار شده و در عین ادب وجود مشروب در سفره‌ها و روابط نامشروع را عادی جلوه می‌دهند و به این ترتیب بی‌‌غیرتی و بی‌عفتی را نهادینه می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: