• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-27714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز پذیرش اینترنتی اسکان تابستانی فرهنگیان از 23 خردادماه


معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان، اظهار کرد: پذیرش اینترنتی اسکان تابستانی فرهنگیان از چهارشنبه 23 خردادماه آغاز خواهد شد.


جعفر ندرلو در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده از مسافران در طی اسکان نوروزی نشان داد که رضایت مردم از خدمات ارائه شده در ناحیه 2 رضایت‌بخش است، گفت: یقینا بار اصلی خدمات اسکان بر دوش همکاران در آموزش و پرورش است، ضمن اینکه نهایت تلاش در راستای ارائه خدمات بهتر در این ناحیه صورت می‌گیرد.


وی ادامه داد: پذیرش اینترنتی اسکان تابستانی فرهنگیان از چهارشنبه 23 خردادماه آغاز شده و موج اول مسافرت‌های تابستانی، پس از عید سعید فطر شروع خواهد شد.


معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان، از آمادگی کامل در زمینه خدمات‌رسانی در ناحیه 2 خبر داد و اظهار کرد: سعی می‌شود در این زمینه با نهایت توان ورود پیدا کنیم و سعی در بهبود خدمات طی این دوره از اسکان تابستانه نسبت به سال‌های گذشته داریم.


این مسئول افزود: با پایان ماه مبارک رمضان، انتظار می‌رود با موج اول مسافران در سطح کشور مواجه شویم و از این رو آمادگی کامل در جهت اسکان تابستانه فرهنگیان برخوردار هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: