• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-5287-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

تلاش دشمن، ناچیز جلوه دادن خدمات است


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: تلاش دشمن در برهه کنونی، ناچیز جلوه دادن خدمات صورت گرفته در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان، با اشاره به هدف دشمنان نظام اسلامی برای ایجاد نارضایتی و ناامیدی در جامعه افزود: دشمن تلاش دارد تا خدمات صورت گرفته در نظام جمهوری اسلامی را ناچیز و کمرنگ جلوه داده و مردم را نسبت به انقلاب و این نظام مقدس بدبین کند که حوزه سلامت، بهداشت و درمان با توجه گستره پوشش آن می‌تواند یکی از اهداف دشمنان باشد.

 

وی به برخی حسنات و ایرادات بیمه سلامت اشاره و تصریح کرد: هدف نظام و دولت از اجرای این طرح، ایجاد عدالت نسبی در جامعه بوده و می‌بایست نواقصات آن به همکاری همه دستگاه‌ها و به خصوص رسانه‌ها مرتفع شود. ضروری است تلاش‌های خدمات نظام در این مهم حوزه به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

 

این مسئول با بیان اینکه برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی باید کار را از مدارس آغاز کرده و فرهنگ عمومی را در این بخش تصحیح و ارتقا داد، اظهار کرد: ارتقای شاخص‌های بهداشتی در جامعه از اولویت‌های برنامه‌سازی در رسانه ملی و استانی به‌شمار می‌رود و رسانه استانی همچون گذشته آماده همکاری گسترده در این زمینه است.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بر آمادگی رسانه استانی برای مشارکت در تولید برنامه‌های مختلف آموزشی در قالب‌های مختلف از جمله میزگرد و ... تأکید کرد.

 

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از برنامه‌های رسانه استانی در حوزه سلامت، گفت: هم‌اکنون از جمعیت 40 ملیون نفری تحت پوشش بیمه سلامت، بیش از 34 میلیون نفر به صورت رایگان خدمات دریافت می‌کنند.

 

خدیجه ابراهیم‌خانی افزود: بیمه سلامت هنوز در سطح کشور به‌طور کامل شناخته نشده و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم می‌شود و در مواقعی نیز سو استفاده‌هایی ازاین ناآگاهی اتفاق می‌افتد، لذا شفاف‌سازی و تبین موضوعات مرتبط در این حوزه توسط رسانه ملی و استانی قطعا تأثیرگذار خواهد بود.

 

وی در ادامه، آمادگی بیمه سلامت استان را برای مشارکت در تولید برنامه‌های مختلف در شبکه استانی اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: