• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-587-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول انجمن ادبی صراط استان زنجان خبر داد:

برگزاری آیین دیدار از شاعران کمتر دیده شده استان زنجان


مسئول انجمن ادبی صراط استان زنجان، از برگزاری برنامه دیدار از شاعران کمتر دیده شده استان در محافل ادبی خبر داد و گفت: در سالجاری با حضور اعضای انجمن از دو تن از شاعران استان دیدار انجام خواهد گرفت .


حسن پاکزاد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: انجمن ادبی صراط استان فعالیت خود را کماکان با برگزاری برنامه‌های مختلف ادامه می‌دهد .


وی افزود: این انجمن جلسات خود را در روزهای یکشنبه با حضور اعضای انجمن از ساعت 17 تا 19 برگزار می‌کند و اعضا در این برنامه نسبت به کارهای ارائه شده نظران و انتقادات خود را بیان می‌کنند .


پاکزاد تصریح کرد: این انجمن در سال‌جاری برنامه‌های مختلفی را در دست اجرا دارد ولی متاسفانه وجود مشکلات مالی موجب اجرا نشدن برخی از این برنامه‌ها می‌شود که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک و با مشارکت مسئولان امر شاهد مرتفع شدن مشکلات مالی باشیم .


وی یادآور شد: دیدار با شاعران استان که بنا به دلایلی کمتر در محافل ادبی حاضر می‌شوند یکی از برنامه‌های مهم و ارزشمند انجمن محسوب می‌شود که از سال گذشته با انجام دو دیدار آغاز شده است و امسال نیز دو دیدار در قالب این برنامه اجرا خواهد شد .


مسئول انجمن ادبی صراط استان زنجان افزود: برگزاری اردوی یک روزه در یکی از استان‌های همجوار یکی دیگر از برنامه‌های این انجمن در سال 97 محسوب می‌شود که از اعضای انجمن صراط نیز در این اردو حضور خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: