• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رتبه هشتم دانشگاه علوم‌پایه زنجان در رتبه‌بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام


دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان در نظام رتبه‌بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در میان دانشگاه‌های جامع کشور رتبه هشتم را کسب کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان توانست رتبه هشتم را در نظام رتبه‌بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در میان دانشگاه‌های جامع کشور کسب کند.

 

شایان ذکر است، این دانشگاه پیش از این نیز در سال گذشته موفق به کسب رتبه هشتم در میان دانشگاه‌های جامع کشور از سوی نظام رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در سال تحصیلی 1396- 1395شده است.

 

طبق این رتبه‌بندی، دانشگاه تهران همچون سال‌های گذشته رتبه اول را در کشور در بین دانشگاه‌های جامع به خود اختصاص داده است. دانشگاه‌ تربیت مدرس، دانشگاه شیراز، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تبریز، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه اصفهان، دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، دانشگاه بوعلی‌سینا و دانشگاه کاشان به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا دهم جدول قرار گرفته‌اند و در این رتبه‌بندی دانشگاه علوم‌پایه رتبه هشتم را از آن خود کرده است.

 

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام وظیفه دارد که دانشگاه‌ها را بر اساس فرآیندهای علمی کشور درجه‌بندی و بر همین اساس آن‌ها را رتبه‌بندی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: